Скасування орендної плати та інші питання. У Харкові пройшла позачергова сесія міськради (відео)

01.12.2023 14:11   -

Збільшення фінансування на освіту, новий депутат та важливе рішення для харківських підприємців. Відбулась позачергова сесія Харківської міської ради. Так, депутати ухвалили рішення щодо виділення 800 тисяч гривень для проведення капітального ремонту приміщень підвалу в ХНАТОБі. Мова йде про укриття, що фігурує як протирадіаційне. Окрім того, були ухвалені ще ряд рішень від яких залежить життєдіяльність міста.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ми прийняли низку питань, дуже важливих питань, які розглянули на сесії міської ради. І хочу акцентувати увагу усіх, що ми прийняли рішення щодо скасування орендної плати за комунальне майно нашим підприємствам на період, коли велись у нас активні бойові дії. І хочу сказати, що це дуже важливе рішення. 5 тисяч підприємців підпадають під це рішення для котрих буде скасована нарахування орендної плати.

Мова йде в першу чергу про тих підприємців, які зараз несуть військову службу. Згідно рішення міськради, такі харків’яни звільняються від сплати орендної плати за користування майном комунальної власності під час дії воєнного стану, плюс 60 днів після його скасування. Або ж після припинення військової служби і додатково ще два місяці.

ОСТАННІ НОВИНИ