Спортивні новини Харкова | 06.02.2024

06.02.2024 18:05   -

Збірна України з синхронного плавання, складена з харківських дівчат, відкрила рахунок медалям на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить у столиці Катару- Досі. Марта Федіна, Марина та Влада Алексііви, Олександра Горецька, Вероніка Гришко, Дар’я Мошинська, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко стали срібними призерами в акробатичній групі. Подія ювілейна. Це двадцять п’ята нагорода українських синхроністок на чемпіонатах світу. У фіналі вони поступилися китаянкам 0,860 бала.

Легка атлетика – “королева спорту”. Номер один олімпійського руху. “Швидше, вище, сильніше”. Харківські легкоатлети – учасники чемпіонату України у приміщенні проявили себе у Києві ще й “далі”, здобувши у стрибках у довжину подвійну перемогу. Жіночі змагання виграла Оксана Малогловець- Мартинова, яка у найкращій спробі показала 6 метрів 42 сантиметри. Серед чоловіків не було рівних Ярославу Ісаченкову. Він відразу захопив лідерство, стрибнувши на 7 метрів 74 сантиметри, і надалі його не віддав. У заключній спробі Ісаченков додав ще 9 сантиметрів. 7 м 83 см- це найкращий результат харків’янина у сезоні. Артем Левченко забрав “золото” у штовханні ядра. Вихованець Володимира Харуна закинув 7-кілограмовий снаряд на 19 метрів 15 сантиметрів. Скласти конкуренцію 24-річному харків’янину ніхто не зміг. Найближчого суперника Левченко випередив на 79 сантиметрів. Тетяна Білик стала чемпіонкою у п’ятиборстві. Дві медалі харків’янки здобули у секторі для стрибків з жердиною. Тетяна Гамора, здолавши 3 м 65 см, удостоїлася “срібла”, Ольга Лапузова з аналогічним результатом посіла третє місце. Ще дві бронзові нагороди харківській команді принесли Віталій Альохін, який пробіг 3 000 метрів з перешкодами з особистим рекордом – 9 хвилин 29 и 17 сотих секунди, і Лілія Клінцова, яка стала третьою у стрибках у висоту – 1 метр 79 сантиметрів.

У двадцятому турі чемпіонату України з фузалу в Екстралізі МСК “Харків” зустрічався з “Кардиналом-Рівне” у гостях. До очного поєдинку суперники підійшли сусідами по таблиці, займаючи сьоме та восьме місця відповідно. Харків’яни мали на вісім очок більше. Вони і відкрили рахунок, забивши гол уже на тридцять третій секунді. Зробив це Дмитро Крюков. Розвинути стартовий успіх команді Станіслава Гончаренка не вдалося. До того ж гості швидко заробили п’ять фолів та були змушені грати обережніше. Проте лідирували вони досить довго – до шістнадцятої хвилини, а потім дозволили “Кардиналу” відігратися за допомогою нехитрого розіграшу кутового, після якого м’яч у ціль відправив Владислав Сорокін. До перерви харків’яни пропустили ще один м’яч. Під сирену про закінчення першого тайму рівненську команду вивів уперед Михайло Волянюк. Початок другої половини став прямим продовженням кінцівки першої. Через п’ятдесят шість секунд після поновлення гри Волянюк оформив “дубль”. Надалі господарі могли збільшити перевагу, як і харків’яни повернутися в гру, але не вистачило везіння та класу. 1:3 – МСК “Харків” зазнав тринадцятоі поразки.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Харківські “Пантери” відкрили четвертий спарений тур жіночого чемпіонату України з хокею виїзними матчами з одеською командою “Сестри Кракен”. Як і у всіх попередніх іграх, завдання у підопічних Вадима Радченка було ясним і конкретним: дві перемоги. Враховуючи турнірне становище суперників, статистику їхніх особистих зустрічей- нічого надприродного. Просто вийти і добре зробити свою роботу, як, наприклад, у стартовому турі, коли “пантери” двічі “приклали” одеситок- 13:1, 8:1. Харківські хокеїстки важливістю моменту перейнялися. У першому матчі вони закинули тринадцять “сухих” шайб, повторний- виграли з рахунком- 24:2. Найбільшу результативністьпоказали Вікторія Ценова, Поліна Лубенець, Мелліса Галас та Ганна Лесь, яку команда назвала найкращим гравцем першоі зустрічі. У другому матчі аналогічного визнання удостоїлася Ольга Ієвлєва. Захисниця Діана Пташкіна стала автором сотої шайби “Пантер” у нинішньому чемпіонаті. Набравши 24 очки, харків’янки одноосібно очолили турнірну таблицю. “Київ Кепіталз” відстає на шість пунктів, але він провів на дві гри менше. У п’ятому турі головні фаворити чемпіонських перегонів зіграють один з одним. Це буде 24 та 25 лютого.

“Металіст 1925” здобув на іспанському зборі першу перемогу. Харків’яни здолали естонську “Левадію” з мінімальним рахунком – 1:0.
22-річний нападник Олексій Сидоров забив переможний м’яч на тринадцятій хвилині. Під час матчу головний тренер “Металіста 1925” Віктор Скрипник зробив п’ять замін. Черговий спаринг харківські футболісти проведуть із дублюючим складом англійського клубу “Брентфорд” у п’ятницю.