Спортивні новини Харкова | 15.10.2024

15.10.2024 17:00   -

На Кубку України з боксу, який проходив у Рівному, харків’яни здобули одну золоту та одну срібну медалі. Відзначилися майстер спорту міжнародного класу Руслан Цикало та Альона Унковська.

У чоловічому турнірі брали участь 124 боксери, Цикало виграв трофей у вазі до 63,5 кг. У прем’єрному бою він здолав Олега Сапіжака з Івано-Франківська, у півфіналі також одностайним рішенням суддів «побив» одесита Нікіту Погожого. У головному поєдинку підопічному Валерія та Богдана Даниленків протистояв лідер збірної Київської області Алі Дагли. Суперники виправдали численні очікування, фінал вийшов видовищним, а виграв його Цикало з рахунком-5:0. Заслужену нагороду харківському боксеру вручив віце-президент Федерації боксу України з міжнародних зв’язків Олександр Манчак.

У жіночих змаганнях авторитет харківського боксу підтримала Альона Унковська. Вихованка Сергія Верходанова здобула срібну медаль у ваговій категорії до 50 кг. У фінальному бою Унковська поступилася представниці Хмельницької області Ярославі Маринчук.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Чемпіонат України U16 з вільної боротьби відбудеться наприкінці листопада у Бучі. Спортсмени з Київської, Полтавської та Харківської областей свої майбутні виступи прорепетирували на десятому турнірі пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту СРСР, судді міжнародної категорії, доцента кафедри фізичного виховання НТУ «ХПІ» Роберта Халатова.

Роберт Олександрович – легенда «Політеха». Тут він працював понад сорок років, вивів у люди не одне покоління студентів, у майстри- кілька десятків борців. Цьогорічний «Меморіал Роберта Халатова» був командним, у форматі «стінка на стінку». Брали участь київська ДЮСШ «Атлант», збірна Полтави, спортивний клуб «Колізей- НТУ «ХПІ» та збірна Харкова, складена з вихованців першої та сьомої спортивних шкіл. Змагання «стінка на стінку» завжди проходять дуже цікаво та емоційно. Багато спортсменів розкриваються по новому, проявляючи високі бійцівські якості та командний дух: «один за всіх і всі за одного». Учасники «Меморіалу Роберта Халатова» боролися кожен з кожним в одне коло. Вигравши по дві зустрічі, у фінал вийшли «Колізей» НТУ «ХПІ» та ДЮСШ «Атлант».

Відкрили харківсько-київське протистояння дівчата. Першу перемогу господарям у вазі до 53 кг принесла Аліса Селезньова. Вона розправилася із суперницею у дебюті сутички. Аліса каже, що у командних змаганнях своя особлива атмосфера. Важко на тренуваннях – легше на змаганнях.

Ще один учасник юнацького чемпіонату Європи Михайло Ходєєв боровся за СК «Колізей» НТУ «ХПІ» у вазі до 62 кг та здобув на початку другого періоду технічну перемогу. 15-річний підопічний Івана Будника та Андрія Євтифієва набрав на десять балів більше- 14:4. Із десяти сутичок господарі турніру виграли сім і посіли 1 місце. За переможну боротьбу вони отримали медалі та 20 000 гривень призових.

Київські борці стали срібними призерами турніру пам’яті заслуженого тренера України Роберта Халатова, збірні Полтави і Харкова посіли 3 та 4 місця відповідно.