"Інфосіті" – інформаційно-аналітичний портал

Спортивні новини Харкова | 16.10.2024

YouTube video player

Він шпагою проклав дорогу на п’єдестал. Харківський фехтувальник, заслужений майстер спорту Роман Свічкар став срібним призером міжнародного турніру серії «Satellite», який завершився у хорватському Спліті.

Вигравши у групі чотири бої, він потім переміг шпажистів з Італії та Болгарії, а у чвертьфіналі та півфінальній дуелі «заколов» двох естонців- другого «сіяного» КаспераТафенау та МаркусаСальма. У дуелі за «золото» вихованець заслуженого тренера України Ірини Одокієнко схрестив шпаги з чемпіоном Європи серед молоді у складі збірної Угорщини ШомоюШомоді, який у підсумку і виявився точнішим на шість уколів- 15:9. Свічкар удостоївся срібла. Це його перша нагорода цьогорічного міжнародного сезону.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Вже фініш наближається, а ясності нема. У дев’ятнадцятому турі чемпіонату Харківської області з футболу лідери таблиці здобули перемоги, але доля призових місць ще не вирішена. Усі претенденти на медалі грали у гостях. «Богодухів-Nika SMK»- з «Енергетиком» у Солоницівці. Суперники швидко позначили свої пріоритети. Гості на правах турнірних фаворитів зробили ставку на актвні події у чужих воріт, господарі- на гру від оборони. Творити на кочкуватому полі було значно важче, проте небезпечні ситуації у штрафному майданчику «Енергетика» траплялися. На 10-й хвилині капітан господарів Дмитро Циганко ледь не відправив м’яч у власні ворота, але Денис Сойко був готовий до цього та загрозу ліквідував. Незабаром він відбив ще один небезпечний удар вже гравця богодухівської команди. «Енергетики» мали шанс відзначитися на 31-й хвилині, але Сергій Костюк невдало виконав штрафний. Коли ж перший тайм наближався до завершення, гості відкрили рахунок. На 43-й хвилині це зробив Сергій Кибенко- 0:1.

Після перерви «енергетики» очікувано активізувалися, атакували великими силами, але до прямих загроз воротам суперника так і не дійшло. А гості у середині другого тайму закріпили перевагу. На 63-й хвилині м’яч у ціль переправив Павло Похитайло. Надалі загальна ситуація не змінилася, «Богодухів- Nika SMK» виграв- 2:0. «Енергетик» зазнав одинадцятої поразки. Від «Авангарду» (Лозова) «Богодухів-Nika SMK» відстає на 3 очки. У заключному турі кандидати у чемпіони зійдуться у очному поєдинку. У дев’ятнадцятому турі «Авангард» переміг команду «Чемпіон» (Донець)-3:0, «Зміїв», який займає третє місце, здолав у Троїцькому «Агро-ЮА» – 2:1.