Спортивні новини Харкова | 30.01.2024

30.01.2024 18:40   -

Ірина Підгайна та Артем Коваль стали переможцями міжнародного турніру з фігурного катання “Ephesus Cap”, який завершився у турецькому Ізмірі. Харківські фігуристи “себе показали та інших обіграли” у спортивних танцях серед юніорів. Підопічні заслуженого тренера України Галини Чурилової та майстрів спорту міжнародного класу Олександри Назарової та Максима Нікітіна отримали найкращі оцінки у ритм-танці, у довільній програмі були другими. За сумою двох прокатів Підгайна та Коваль набрали 160, 46 балів. Швейцарський дует: Джина Зендер- Беда Леон Сібер, який забрав “срібло”, вони обійшли на 4,5 бали. Замкнули трійку призерів “Ephesus Cap” турецькі юніори.

Харківські “Пантери” у третьому спареному турі жіночого чемпіонату України з хокею “екзаменували” у Києві аутсайдера таблиці- “Придніпровськ”. Цього сезону команди  вже зустрічалися одна з одною та обидві грудневі зустрічі, які проходили у Дніпрі, харків’янки виграли – 9:0 та 6:0. На столичному льоду “пантери” Вадима Радченка пішли ще далі.  Вони накидали “Придніпровську” сорок шайб. По двадцять у кожному матчі.

Завидна стабільність. Пропустили лише одну – у другій грі. Це навіть не розгром. 20:0 і 20:1 – це розгромище. Найкращими гравцями “пантер” команда визнала нападницю Вікторію Ценову та захисницю Катерину Малашенко. Набравши у шести іграх вісімнадцять очок,  харківські хокеїстки очолюють чемпіонську гонку разом з “Київ кепіталз”.

У Чернівцях відбувся 6 тур чемпіонату України з волейболу у чоловічій Суперлізі. “Юраакадемія” провела два матчі. Підсумок – перемога та поразка. Два очки харків’яни взяли у протистоянні з чернігівським  “Буревісником”, в якому для визначення переможця суперники витратили максимально відведені для  цього п’ять партій.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Стартовий і третій сети “юристи” програли – 20:25 і 17:25, у другому і четвертому – були сильнішими на чотири та одинадцять ігрових балів відповідно. Впіймавши кураж, підшефні Сергія Коваленка свого вже не втратили. Домігшись до зміни сторін дворазової  переваги – 8:4, вони надалі тільки нарощували відрив, який у підсумку склав шість м’ячів – 15:9. Віталій Сухінін та Богдан Татаренко принесли харківській команді по 19 очок. У другому поєдинку суперником “Юракадемії” був одноосібний лідер регулярного чемпіонату – “Житичі- Полісся”. Харків’яни  справді старалися, але битви на рівних не вийшло. Житомирські волейболісти “закрили” “юристів” у трьох партіях – 25:20, 25:23, 25:16. У турнірній таблиці “Юраакадемія” залишилася на четвертому місці.

МСК “Харків” не пройшов випробування другою командою футзальної Екстраліги. У дев’ятнадцятому турі регулярного чемпіонату підопічні Станіслава Гончаренка приймали у Сумах столичний ХІТ та вже у першому таймі почали грати з п’ятим польовим. Але не досягли успіху, діяли невпевнено і за помилки були двічі покарані. На 11-й та 20-й хвилинах порожні ворота номінальних господарів “розстріляв” Андрій Мельник. Гончаренко лютував, проте міні-лекція на тему, що у футзалі добре, і що погано, “городям” не допомогла. За чотири секунди до перерви вони пропустили ще один м’яч, дозволивши Роману Горпиничу збільшити перевагу київської команди до великої. А далі був “дубль” Олександра Сметаненка, який “засмутив” харків’ян на 22-й та 23-й хвилинах, на 25-й – результативний удар Артура Подлюка. У середині тайму відбувся єдиний гол МСК “Харків”, автором якого став Бахман Фаталієв, а також ще два “хітові” м’ячі від Олександра Педяша та Даниіла Абакшина. 1:8 – одинадцята поразка “городян”. У таблиці вони втратили одну позицію і з двадцять одним турнірним балом посідають тепер 7 місце.

Важко у навчанні. “Металіст 1925” провів на іспанському зборі два контрольні матчі та обидва програв. Австрійському “Вольсбергу” харків’яни поступилися з рахунком – 1:3. Команда Віктора Скрипника зіграла два тайми різними складами. Голом престижу на 87-й хвилині відзначився нападник. Андрій Борячук. У другому спарингу “Металіст 1925” зазнав поразки від польського клубу «Пʼяст», який  посідає у національному чемпіонаті дев’яте місце. Суперники провели 4 тайми по 30 хвилин. Поляки перемогли – 2:0. В обох матчах брав участь 33 – річний хавбек Денис Гармаш, з яким  харківський клуб підписав в Іспанії контракт терміном на півтора роки.