Споруди для захисту встановлюють по проспекту Науки (відео)

27.09.2023 15:41   -

Вони створені для захисту пішоходів та безпеки водіїв. Все це про сучасну швидко збірну модульну конструкцію рефюдж. Такі зараз встановлюють по одній зі жвавих дорожніх артерій міста, проспекту Науки, саме на перехрестях.

ДМИТРО ЛИПОВИЙ ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ БУДІВНИЦТВА ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА
Це перехрестя у нас, якщо всі пам’ятають, де були тяжкі ДТП з тяжкими наслідками. Тому було прийнято рішення, спершу на цьому перехресті встановити рефюджи. Це такі конструкції, які, по-перше, захищають пішоходів і водія від зіткнення. Рефюдж – це монолітна залізобетонна конструкція. На ній є два борди, це такі металеві стовпчики, і вся ця конструкція цільна буде виконувати всі ці функції. Також на ньому нанесені спеціальні матеріали, що захищають від корозії та пошкоджень. Також нанесені світловідбиваючі матеріали, що у темну добу покращують його видимість, що призводить до підвищення безпеки дорожнього руху.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ДМИТРО ЛИПОВИЙ ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ БУДІВНИЦТВА ТА ШЛЯХОВОГО ГОСПОДАРСТВА
Всього по проспекту Науки буде встановлено 8 рефюджів. Також у майбутньому є плани по встановленню рефюджів на других магістралях, по-перше, у тих місцях, де у нас дуже велика концентрація ДТП та наїзду на пішоходів. На сьогоднішній день нам дозволяє погода, тому всі роботи з асфальтування, нанесення розмітки, заміни дорожніх знаків, заміни стійок, на яких вони знаходяться, світлофорів, все це у нас виконується згідно регламенту, що у нас запланований на цей період.

ОСТАННІ НОВИНИ