Стало відомо, що змусило юних істориків Харкова спуститися у підземку (відео)
Вони здатні на високому науковому рівні викладати та доводити свою точку зору з приводу тієї чи іншої історичної події, наукової роботи, даних архівного документу та обґрунтовувати її в наукових дискусіях – історичних раундах. При цьому кваліфіковано опонувати відповідям інших команд. Все це про юних істориків Харкова. У «метрошколі» пройшов турнір знавців рідної історії, історії України.
ОЛЬГА ДЕМЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Це дев’ять команд із дев’яти районів міста Харкова. Це 45 найрозумніших старшокласників 9, 10, 11 класів. Зразу хочу відзначити, що міській турнір юних істориків проводиться в рамках програми Міністерства освіти та науки України, є відповідний наказ. І ще, що необхідно сказати, що протягом останніх 10 років харківські школярі є лідерами турнірного руху України. Навіть під час війни, і в 2022-му, і в 2023-му році наші школярі їздили на всеукраїнські турніри і були там найкращими! Тому тут ми сьогодні зібрали журі, це викладачі і професорсько-викладацький склад Педагогічного університету імені Сковороди, Національного університету імені Каразіна, ХПІ, які незалежно від наших думок і від наших побажань вони будуть оцінювати талановитих істориків міста Харкова.
АНАСТАСІЯ ШКОЛЯРКА, УЧАСНИЦЯ ТУРНІРУ
На тлі останніх подій, що зараз відбувається в Україні, доволі важливою стає історична пам’ять українців. Для того, щоб проводити аналогію з сучасною рф та, можливо радянським союзом. Можливо для того, щоб підкреслювати національний визвольний рух українців, як у історії так і в сучасності. Подібні турніри з історії та подібні олімпіади з історії мені дають, по-перше, досвід, історичний досвід, адже я цікавлюсь історією і мені це доволі цікаво. Але найголовніше – це досвід на мою думку.
ПОЛІНА ШКОЛЯРКА, УЧАСНИЦЯ ТУРНІРУ
Я зрозуміла важливість вивчення історії України, саме України, під час війни. Бо всі події вони повторюються і нам потрібно знати актуальність даної теми. По-перше нам випускникам здавати іспит і гадаю, що кожен українець повинен знати свою історію – звідки ми пішли, що в нас відбувалося. Щоб запобігти якісь проблеми в майбутньому. І взагалі це важливо, це як обов’язок кожного українця.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОЛЬГА ДЕМЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Всі канікули станції пустувати не будуть. Ми тут будемо проводити заходи для тих дітей, які всю першу чверть навчалися онлайн і у них є бажання прийти сюди. Тут будуть виступати солісти філармонії, театру юного глядача. Тут будуть зустрічі із відомими письменниками та художниками. Будуть просто концертні програми але будуть і навчальні заходи. Крім того школи будуть запрошувати старшокласників з метою підготовки до ЗНО, тобто ті школярі, які не навчались у «Метрошколі», які мають бажання офлайн попрацювати хоча б один день – будь ласка приходьте до метро «Перемога».
ОСТАННІ НОВИНИ
- На Салтівці ворожий “шахед” зруйнував квартири, але не зламав дух містян
- На Харківщині чоловікові повідомлено про підозру за систематичне домашнє насильство
- Президент відзначив працівників “Харківобленерго” з нагоди Дня енергетика
- У Шевченківському районі харків’янин пограбував жінку
- У Харкові продовжують усувати наслідки ворожих ударів (фото)