“Страшно втрачати близьких”. Жахливі наслідки «прильотів» по Київському району (відео)

07.02.2024 20:12   -

Жахливий ранок пережила родина харків’янки Тетяни нещодавно. Коли «прилітало» по селищу Жуковському, що у Київському районі. Жінка разом з родиною мешкала в приватному будинку. Зараз в помешканні знаходитись неможливо, немає для того умов, все зруйновано. І взагалі після серії потужних ударів з цієї вулиці наче «пішло життя». Тут оселився жах, жодного вцілілого будинку.

ТЕТЯНА МЕШКАНКА ПОСТРАЖДАЛОГО БУДИНКУ
Перший удар у нас був о четвертій ранку. Він був позаду будинку у сусідів. У нас повилітали з цього боку вікна. Ми, зрозуміло, були перелякані. Після ми прибрали всі шибки, що в будинку були і як би на цьому ми вже заспокоїлися, тому що зазвичай «прильоти» бувають не один за одним. А вже о сьомій годині ранку почалися «прильоти» зверху, і ми вже тоді зрозуміли… що все. Ми встигли добігти до цокольного поверху до підвалу. І тільки ми туди забігли, вся сім’я – онуки, діти та все це як «грохнуло». Потім, коли це вже все «прогуркотіло», звичайно, це було все жахливо і страшно, ми вийшли, а нашої вулиці немає. Пряме попадання було в нашого кума, він якраз на машині їхав. Маму його привалило, витягли її. Потім у нас ще сусіди, ось теж півбудинку немає, там тітку Надю привалило. Приїхала швидка забрала, і звідси жінку теж о четвертій ранку, у неї теж були пошкодження скла.

ТЕТЯНА МЕШКАНКА ПОСТРАЖДАЛОГО БУДИНКУ
Я навіть не знаю, цим неможливо поділитися, тому що не описати – це горе для всіх. Я вважаю – це горе. Ну нам, це ще … А ось горе Наді, яка втратила сина, втратила будинок і втратила все. Вона одна залишилася… Описати це неможливо, людина, яка не пережила все це, вона це не зможе зрозуміти. Ну, як там, десь, щось і все… А коли ти сам у цій ситуації опиняєшся, то це дуже страшно. Дуже страшно, навіть ворогам не побажаю такого, от чесно. Тому що це страшно втрачати близьких, страшно втрачати все, що ти мав і страшно залишатися в незнанні, що завтра буде, що зараз буде. Це дуже страшно, нікому таке не побажаю.

ЄВГЕН ЄМЕЦЬ ВИКОНРОБ КП «ХРБП»
В результаті обстеження житлового будинку було виявлено значне пошкодження покрівельної системи. Це близько 120-130 метрів квадратних шиферної покрівлі. Також постраждала кровяна система. Зараз ми демонтуємо старий шифер, демонтуємо кроквяну систему і будемо встановлювати нову та накривати гідроізоляційним матеріалом до теплої пори року, коли вже можна буде провести капітальний ремонт житлового будинку. Роботи дуже багато, тому що дуже пошкоджена будівля. Ми намагаємось в найкоротші терміни «закрити» будинок, тобто «законсервувати» його. Тому наші спеціалісти закривають покрівлю від дощу та снігу, щоб далі не руйнувався будинок.

ОСТАННІ НОВИНИ