"Інфосіті" – інформаційно-аналітичний портал

Стратегия развития Харькова глазами молодёжи

Це мабуть один із наймасштабніших круглих столів з обговорення "Стратегії розвитку Харкова до 2020-го року". У залі здебільшого молодь. Адже мова йдеться про розвиток саме молодіжного напрямку. І саме вони мають визначитися яким надалі хочуть бачити своє місто найближчі 4 роки. 
 
Аліна Помазан член робочої групи з питань студентського самоврядування Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту 
 
Главное это ваша активность. Потому что мы понимаем насколько сильный потенциал в нашем городе, потенциал огромнейший. И вот когда мы всю молодёжь поднимем, организуем, объединим, тогда у нас будут колоссальные результаты. 
 
А активності їм і не займати. Ідей, проектів та цІлих програм чимало відповідно і пропозицій для проекту майбутньої Стратегії. Так лідери урбаністичного руху виступають за популяризацію вуличних видів спорту і розвиток у місті відповідної інфраструктури.  
 
Кирило Орлов лідер молодіжного урбаністичного руху 
 
Хотелось бы пойти на мировые стандарты, там где в каждом городе большом или маленьком, в каждом районе есть какой-то инфраструктурный объект на котором можно заниматься нашими видами спорта. Это возможно скейтпарк, баскетбольная площадка, площадка для занятий паркуром и воркаутом, силовыми видами спорта или трикенгом. Также мы хотели, чтобы у нас было побольше залов, потому что у нас сейчас практически нет залов для наших занятий зимой, вне сезона.
 
Тож у Стратегії хочуть передбачити заходи з пропаганди здорового способу життя, військово-патріотичного виховання молоді, допомоги ветеранам та підтримки обдарованої молоді, проведення масштабних спортивних і культурних заходів, форумів та фестивалей. Особлива увага приділятиметься також розвитку IT-сфери, 
програм, спрямованих на отримання житла та кредитування, облаштування життя студентів, їх навчання та подальшого працевлаштування .
 
Костянтин Лобойченко заступник міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту 
 
Они должны предлагать и советовать нам как улучшить наш город, а мы должны с ними этим заниматься. Мы не должны делать только то, что считаем нужным, не спрашивая у молодёжи, мы должны слышать каждого. Мы обязаны вместе с молодёжью предлагать своё видение города Харькова не далёкого будущего, а ближайшего и чтобы молодёжь вовлекалась в развитие города уже сейчас.