Своя фішка, по-харківські! У Новобаварському районі відкрито другу чергу Підземної школи

27.02.2025 19:44   -

Це не просто навчальний заклад. Це безпечний простір, де можна отримувати знання безпосередньо від своїх улюблених вчителів офлайн, тобто очно. Спілкуватися зі своїми друзями та гарно проводити час на перервах чи то прогулюючись яскравими та інформативними коридорами, чи робити це у буфеті спілкуючись за філіжанкою кави, чаю, соку і все це хрумкаючи свіжоспеченою булочкою. У Новобаварському районі відкрито другу чергу Підземної школи. До вже працюючих 9 сучасних кабінетів додалося ще 8. Комфортні умови, що створені для дітей в умовах викликів сьогодення.

АРІНА УЧЕНИЦЯ ПІДЗЕМНОЇ ШКОЛИ
У мене немає слів, щоб описати як це круто, як це класно, коли ти бачиш свій клас, своїх однокласників, своїх вчителів, яких я не бачила три роки. Мені подобається усе, усе дуже красиво, усе дуже яскраво. Всім, хто працював над цією школою, я хочу їм сказати дуже велике дякую, бо вони зробили все, щоб нам було комфортно.

РЕНАТ УЧЕНЬ ПІДЗЕМНОЇ ШКОЛИ
Я дуже чекав цього моменту, ось з самого початку, коли почали будувати Підземну школу. Я чекав, щоб зустрітися з вчителями, друзями, з однокласниками. Коли я навчався через екран комп’ютера, то нема таких емоцій, які тут в Підземній школі.

КІРА УЧЕНИЦЯ ПІДЗЕМНОЇ ШКОЛИ
У нас з’явилася змога більше бачитися, спілкуватися, гуляти та вчитися. Мені здається, що набагато краще в Підземній школі, бо так ти набагато краще розумієш матеріал, ти спілкуєшся, тобі краще все запам’ятовується.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

АНАСТАСІЯ ЦИБУЛЬНИК ВЧИТЕЛЬ ІСТОРІЇ ПІДЗЕМНОЇ ШКОЛИ
З початку будівництва цієї Підземної школи всі вчителі, учні чекали з нетерпінням якою вона буде взагалі. Ось ці емоції не передати словами, коли в перший раз вони прийшли, коли першу половинку відкрили, то ось ці емоції спілкування… Через екран монітору скільки би ти не приділяв дітям уваги, все одно ось цих емоцій не отримаєте – це і радість, і хвилювання і ось такі емоції якогось такої дружби, що проявляється, спілкування. Ось вони в цю кав’ярню заходять, якимись новинами діляться. Звичайно, що такого через екран монітору ми ніколи цього б не отримали. І звичайно, що завдяки Підземній школі ми потрошечку але долаємо освітні втрати – це дуже важливо для подальшого навчання і для здачі НМТ старших класів, це дуже і дуже важливо. Мені все дуже подобається… інтерактивна дошка… я показувала фотографії своєму чоловікові і він каже, що вони таке роблять діти?! А я кажу – вони тут і грають, і відповідають, і пишуть. Для дітей, для мене це дуже класні умови. Кожен кабінет він зроблений з такою душею, сюди вкладено стільки любові до своєї роботи, до дітей – просто не передати словами!

ІНЕССА ГЛІНЧЕНКО ВЧИТЕЛЬ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА ПІДЗЕМНОЇ ШКОЛИ
Емоцій багато, особливо в мене, як у вчительки. Тому що я бачу дітей наживо, я можу запитати, перевірити їх знання, тому що я можу порівняти, які вони отримали знання, коли навчалися онлайн і коли зараз, тобто усе це можна побачити одразу. Тобто можна розбирати інші методи роботи, у нас дошка, є інтернет тут для роботи і я наживо бачу всіх дітей. Я бачу, як вони все знають, як почувають себе, які емоції вони відчувають, які в них є ще задатки, які ми могли розвинути на уроках нашого мистецтва. І ще, тут всі класи інформативні. Подивись вправо, подивись вліво – завжди можна побачити інформацію, інформацію, що надає радість, що надає естетичну повагу і до себе і до оточуючих. І навчаючий такий елемент, що діти можуть навчатися просто ходячі коридорами нашої школи.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Дуже важливо, що ми відкрили другу чергу, бо коли ми відкрили першу чергу, звісно не вистачало кабінетів і більша кількість дітей сьогодні вже може навчатись. Якщо взяти по кількості учнів, то в цій школі зараз навчається 768 учнів і ми не будемо збільшувати поки що кількість учнів, хоча запит на це є і великий запит. Але ми пішли по шляху – додати кількість уроків. І сьогодні ми маємо можливість, щоб діти навчались 3 дні на тиждень і буде в них 5-6 уроків у них, у когось буде 7 уроків. Це було побажання батьків і я вважаю, що це було виважене рішення щодо кількості учнів і щодо навчального процесу. І що стосується інших дітей, то так, нам потрібно сьогодні побудувати школи, крім цього ви знаєте, що ми до 1 вересня плануємо відкрити 7 шкіл під землею, ми вимушені таке робити, бо не маємо зараз можливості навчати дітей на поверхні, тому що в нас така безпекова ситуація. Дійсно, якщо взяти цю школу, то вона зроблена з душею. І тут ви бачите, що немає того стандартного рішення щодо кожного кабінету. Кожний кабінет має свою фішку, ізюминку, по-харківські!

ОСТАННІ НОВИНИ