Трійня дівчаток народилась у Харкові (відео)

19.06.2024 13:37   -

У Харкові народилась трійня. Одразу три сестрички – маленькі принцеси побачили світ в міському перинатальному центрі 17 травня цього року. Важили дівчатка трохи більше кілограма, бо народились на 33-му тижні. Та сьогодні вони вже набрали вагу, всі показники теж в нормі, тож в родині – свято. Трійня їде додому.

Матуся дівчаток говорить, зовсім неочікуваним такий сюрприз для неї і не був – багатоплідні вагітності в їх роду є. Хоча і сподівалась на одну дитинку.

ОЛЬГА МАМА НОВОНАРОДЖЕНОЇ ТРІЙНІ ДІВЧАТОК
Могла бути двійня. Так у мене в родині мама і тато з двійні. Ну, коли ми пішли на третій скринінг, нам сказали, що в нас буде трійня. І я була в шоці! Но нє долго. Ми раді що так вийшло. Дєткі это щастя. В нас дуже дружня родина. Будуть допомагати бабусі, дідусі. І ми справимося.

Зраділа одразу трьом сестричкам і старша донька Карина. Говорить, з радістю допомагатиме матусі доглядати за ними.

КАРИНА СТАРША СЕСТРИЧКА НОВОНАРОДЖЕНОЇ ТРІЙНІ ДІВЧАТОК
Мама дякую за сестричок. В мене тепер аж три сестрички: Камила, Аміна і Даяна.

Щасливий батько каже, хоч і не чекав такого розвитку подій, але безмежно радий, що тепер він батько чотирьох маленьких “принцес”.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕКСАНДР БАТЬКО НОВОНАРОДЖЕНОЇ ТРІЙНІ ДІВЧАТОК
Звісно, це було неочікувано. І мати стільки доньок – це для мене честь і я буду кращим батьком їм. Я дуже вдячний своїй дружині за такий подарунок. Труднощі мене взагалі не лякають. Бо я маю помічницю. Маю старшу доньку, вона буде допомагати. І ми дружня родина і подолаємо всі труднощі разом. Хочу сказати велике дякую усьому персоналу перинатального центру за те, що дарували любов, допомагали і робили все для нас. Дуже вам дякую.

Багатоплідні вагітності – це рідкість, говорить завідувачка відділення . А щодо трійні, то такого у стінах харківського міського перинатального центру не траплялося останні три роки. Та медики закладу говорять, готові до таких викликів долі.

ІННА КОЗАКЕВИЧ ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛЕННЯ ПОСТІНТЕНСИВНОГО ДОГЛЯДУ НОВОНАРОДЖЕНИХ ТА ВИХОДЖУВАННЯ НЕДОНОШЕНИХ ДІТЕЙ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ
Бо наш міський перинатальний центр оснащений найкращим та найсучаснішим обладнанням. Тут працюють висококваліфіковані спеціалісти, дякуючи нашій адміністрації. Тому ми були готові. Найчастіше багато плідні вагітності це передчасні пологи, це складні пологи. Але дякуючи всій команді і дякуючи такій витримці батьків і їх позитивному настрою, ми все разом преодолали. Звичайно, дітки народились передчасно народжені, маленькі крихітки. Вони пройшли складний свій шлях – від пологової зали до відділення реанімації , до другого етапу новонароджених, але зараз це стабільні, чудові дівчатка, які йдуть додому до своєї великої і дружньої родини.

Батьки трійні кажуть, сподіваються на справдження доброго народного повір’я: народження дітей – завжди гарний знак. А у війну – до її закінчення. Тож, якнайскорішої перемоги всім нам, а дівчаткам – щасливої долі!

ОСТАННІ НОВИНИ