Центральний парк Харкова збирає допомогу для українських захисників (відео)

14.12.2023 19:09   -

Центральний парк Харкова оголосив акцію про збір допомоги для українських захисників.

Мова йде про конкретні потреби, що зараз в холодну пору року дуже є актуальними для воїнів, які стоять на захисті України. 

АНДРІЙ КРАВЧЕНКО ПРЕССЕКРЕТАР ЦЕНТРАЛЬНОГО ПАРКУ
До нас звернулися військові, з якими ми співпрацювали минулого разу, минулої зими, коли ми збирали речі для дітей на прифронтових ділянках. Тоді вони нам допомагали доправляти туди ці речі. І зараз в наших хлопців в окопах дуже велика потреба в засобах протизастудних, в енергетичних батончиках, які б допомогли просто попоїсти, коли немає щось  можливості розігріти. Тому ми звернулися до харків’ян з проханням принести протизаступдні засоби, засоби – енергетичні батончики, я наголошую, саме батончики, не енергетики. Це ми приймаємо в адміністрації центрального парку кожного дня з 8-ї до 18-ї можна приносити сюди. Єдине, що я прошу, перше, це передивлятися на строк придатності ліків, бо це дуже серйозна річ, друге, – енергетичні батончики це не снікерси, зробіть ласку і подивіться, що це таке. Це спеціальні батончики, призначені для того, щоб перекусити десь там в дорозі, або на передовій.

В парку наголошують, вони не збирають кошти, а суто те, що просять військові. Окрім протизастудних препаратів у захисників є потреба і у білому спанбонді для плетіння маскувальних сіток.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

АНДРІЙ КРАВЧЕНКО ПРЕССЕКРЕТАР ЦЕНТРАЛЬНОГО ПАРКУ
Тому, якщо є можливість у приватних осіб, у юридичних осіб, привести і доправити це на фронт за допомогою нас, ми будемо дуже вдячні. Скільки це буде тримвати? Ну, подивимось. Ми сподіваємось на великий відгук харків’ян та мешканців інших міст, які почують про цю акцію і будемо збирати поки, будуть люди нести. Можу сказати, що вже зараз, годину тому ми оголосили цю ініціативу і мені вже телефонували з Черкас. Жіночка збирає пакунок і завтра буде відправляти сюди, до Харкова, аби ми зібрали.

ОСТАННІ НОВИНИ