У Харкові пройшли Всеукраїнські змагання з сучасного танцювального спорту “Харків Денс Флава” В сьогоднішньому етапі свою майстерність демонструють 250 юних танцюристів – це хлопці і дівчата шкільного віку з харківської області.
Вийти на танцпол наразі готується Ксенія. Дівчина 13 років займається танцями. Разом з подружками, учасницями хореографічного колективу, роблять останній прогін перед виступом. Танець – говорить Ксенія, це її захоплення, яке можливо і переросте в професію
КСЕНІЯ УЧАСНИЦЯ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ
Я цим живу. Взагалі. Тому що з самого малечку цим займаюсь, я приходжу на тренування – це, хух, наконец-то можна відпочити!. Я навіть думала над професією хореографа. Я розглядала і вчителя і хореографа, може і то, і то. Але в усіх таборах, де я була: завжди, кто може поставити тенеуь? – Я!. Я, я, завжди я. Тобто, Танці – це взагалі!!! Змагання ми дуже чекаємо, 00:49 00:59 мене дуже тішить, що ми можемо і тут проводити змагання, що недалеко. Ти , ну наконец-то, змагання! Ти ніде не переживешь ті емоції як на конкурсі, як намаганні.
Поряд з Ксенією танцює і її молодша сестричка Ліза. Дівчинка старанно повторює рухи, запам’ятовуючи малюнок постановки. Говорить, їй подобається різна хореографія, але найбільше, все ж таки, сучасні напрямки.
ЛІЗА УЧАСНИЦЯ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ
Танцюємо ми разні види. То джазфанк, то фанк, то просто контемп. Мені подобається танцювати. Це круто, коли ти танцюєш на сцені. Виграєш та любі місця – 1, 3, 2 – це кльово!
Під час спілкування з мамою дівчаток, дізнались, що рідним населеним пунктом родини є Руські Тишки. Історія порятунку цієї сім’ї від російської навали важка, як і у багатьох українців: були в окупації, втратили будинок і все майно. Зараз мешкають у Харкові – саме придбали тут житло за сертифікат програми ЄВідновлення. Ірина говорить, що саме танці допомагають дівчаткам впоратись зі стресом – вони знов усміхаються, вірять в добро та мир.
ІРИНА МУРАВКА МАТУСЯ КСЕНІЇ ТА ЛІЗИ, УЧАСНИЦЬ ЗМАГАНЬ
Наша родина є танцювальною родиною. Я сама дуже багато років займалася танцями. Діти займаються танцями з досить такого маленького віку, з трьох рочків. Тому це є таким дуже гарним видом спорту. Дівчатка навчаються грації, поводженню, пластики. А саме під час війни проводження таких турнірів, і саме те, що ми маємо змогу відкриті, в доступі, танцювальні різні колективи, і діти мають змогу відвідувати ці колективи, це дуже добре, бо навчання в Харкові проходить онлайн, життя дітей проходить тільки через камеру, тому саме такі заходи є дуже важливими для соціалізації саме дітей.
Тим часом розпочалась урочиста церемонія відкриття змагань. І перш за все, присутні подякували українським захисникам, бо завдяки їм Харків має можливість жити, працювати, проводити різні заходи.
ОЛЕКСАНДР ВЛАСЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ І СПОРТУ ХМРОЛЕКСАНДР ВЛАСЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ І СПОРТУ ХМР
Зараз дуже важливо проводити такі турніри, тому що кожен спортсмен, який тренується, він повинен приймати участь у змаганнях. Це, як результат його роботи, тому це дуже важливо.
Хочу привітати вас від імені Харківського міського голови Ігоря Терехова, хочу побажати, щоб сьогодні ви показали свій найвищий рівень, порадували своїх батьків, тренерів. Вам прославляти нашу державу, вам відбудовувати нашу державу, тому бажаю всім нам миру. Слава Україні.
У цьому році – це перший такий масштабний захід , звісно ж проводиться він з дотриманням безпеки,
говорить Олександр Власенко, Але дітям потрібні такі заходи.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ДМИТРО СМІРНОВ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ ГО “АСОЦІАЦІЯ СУЧАСНОГО ТА ЕСТРАДНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ”, ХАРКІВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК
Дітям це подобається. Якби там не було, вони ходять в зали, вони тренуються , це їх життя. Тому ми підтримуємо їх в будь-яких умовах. Специфіка наших змагань в тому, що в нас є і сольні виступи і це взагалі більшість наших турнірів і є командні виступи, де декілька людей від трьох до 24-х збираються і показують свої номери. Головна мета – це інтерес, скажімо так. Це підтоимка дітей, це для того, щоб вони розвивалися, не сиділи просто танцювальних залах.
На таких турнірах в кожній віковій категорії є свої переможці – призери, які отримують медалі в категорії соло, а групи стають володарями кубків. Та найважливіше ,говорять організатори змагань, це емоції дітей.
ОСТАННІ НОВИНИ
- 164 виїзди за тиждень: ДСНС про оперативну ситуацію в Харківській області з 18 по 24 листопада
- У Харкові відкрили сучасний коворкінг для студентів-юристів
- Збільшилась кількість постраждалих внаслідок удару по Харкову (фото)
- Росіяни поцілили в центр Харкова 25 листопада: масштаби та наслідки
- У Харкові тимчасово не курсуватимуть два тролейбуси