Це Жанна, вона та ще 9 собак, евакуйованих із зони бойових дій, які залишилися без господарів, зараз дуже хочуть стати частинкою чиєїсь сімʼї. КП «Центр поводження з тваринами» та Клуб юних кінологів у самому центрі Харкова провели акцію «Візьми друга з притулку».
НАТАЛІЯ ПʼЯНКОВА ВОЛОНТЕР
Акція допомога тваринам «Подаруй безхатнім тваринам, покинутим і евакуйованим з зони бойових дій». З 2022 року ми займаємося, допомагаємо тваринам, людям. Зараз переповнені всі притулки Харкова, притулки України. Ми хочемо, щоб всі знали така ситуація непроста, що допомога тваринам потрібна. Не обовʼязково брати їх додому, можна навіть приїхати погуляти з тваринами, погладити, там багато кішок, собак. Зараз перший раз ми спробували підготувати все цей захід, щоб показати Харкову, що є притулок, він працює і просить допомоги і тварини просять допомоги.
Не купуй – прихисти, саме на цьому акцентують увагу організатори заходу, адже кількість котів та собак, які залишилися без домівок постійно зростає. Це і евакуйовані з прифронтових територій і ті безхатні тварини, які з різних причин залишилися без господарів, а наразі перебувають у притулку. Небайдужі волонтери і учасники Клубу юного кінолога, які опікуються даними тваринами, запевняють, що для кожного собаки важливо і необхідно знайти новий дім.
МАРИНА ВОРОНОВА УЧАСНИЦЯ КЛУБУ ЮНОГО КІНОЛОГА
Я просто вирішила завести собі собаку і потім я зрозуміла, що можу сама не справитися з вихованням та пішла на кінолога, почала її виховувати та потім мені запропонували поїхати до притулку та я почала там, можна сказати, волонтерити. Мені дуже шкода, коли я бачу, що собачки бігають по вулиці і не мають дім, тому мені дуже шкода. Я сподіваюсь, що для усіх собак знайдеться новий дім.
МАРГАРИТА ДАНЧЕНКО УЧАСНИЦЯ КЛУБУ ЮНОГО КІНОЛОГА
Її звати Мерсі, вона дуже активна, любить, коли з нею займаються. Вона мені сподобалася дуже і я подумала, що вона зможе теж комусь сподобатись і її треба віддати в добрі руки
МИХАЙЛО ПОЛЯКОВ УЧАСНИК КЛУБУ ЮНОГО КІНОЛОГА
Нас вчать вчити собак, вчать правильно звертатися з ними. Я можу дресирувати добре собак, для мене дресирування досить легко, а навчився я там багато команд, знаю психологію собаки.
Наразі у КП «Центр поводження з тваринами» перебуває близько шестиста тварин і не вистачає вільних місць, бо через війну тварин, які потребують допомоги стає все більше. Але, за словами волонтерів, все ж таки, деяких собак вдається прилаштувати у нові родини.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
БОГДАНА ХИЖНЯК МЕШКАНКА ХАРКОВА
Наразі це важливе питання, в нас дуже багато безхатніх тварин, які потребують домівку, своїх господарів. Кожен, хто до цього не байдужий, можливо, кожна собачка зможе знайти свою домівку, тут дуже гарні собачки. Ми гуляли з маленьким братиком і він каже – я хочу додому собачку, але в нас вже є, але ми б з радістю взяли тому, що, я так розумію, сказали, що вони всі привиті, є всі вакцини. Це дуже гарна акція людей залучати до цього, я вважаю, що це правильно.
Разом з чотирилапими друзями волонтери пройшлися садом Шевченка та центральними вулицями, щоб привернути увагу до проблеми безпритульних тварин та запропонувати взяти собаку з притулку. Бажаючим стати люблячим господарем вірного друга і подарувати нове життя собаці з притулку обрати тварину можна на сайті Центру поводження з тваринами або безпосередньо в приміщенні притулку за адресою: проспект Аерокосмічний, 358.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Затриманий за крадіжку у Слобідському районі виявився причетним ще до 10 злочинів
- На Харківщині чоловік здав до поліції знайдений АК-74
- У Харкові зафіксували другий температурний рекорд із початку січня
- На Харківщині реалізують Стратегію підтримки ветеранів і ментального здоров’я
- На Холодногірсько-заводській лінії метро частково припинено рух поїздів (оновлено)