Творчість, як подарунок. Що підготувала героям талановита молодь Харкова?

02.10.2023 13:36   -

Вони теж вважають себе фронтом, творчим. Бо впевнені, що їхній талант та вміння допомагають, хоча б на деякий час, забути про непростий час та всі турботи. У Харкові кращі майстри співу та танців провели незабутній концерт. Всі виступи – це подяка захисникам та захисницям від творчої молоді.

ЯРОСЛАВА УЧАСНИЦЯ КОНЦЕРТУ
Вже дуже хочеться, вже дуже скучила за концертами, за конкурсами. За всім цим звичним «двіжем», з якого складається майже все моє життя. Я співаю з 6 років. Вчилась у музичних школах, тепер я вчуся у коледжі. Це моє життя, дуже складно мені жити без виступів. Хочу, щоб вже закінчилась війна, щоб всі жили мирно, щоб всі виступи були без тривог і не в підвалах, а були на сцені з дуже великою кількістю людей.

ДАР’Я УЧАСНИЦЯ КОНЦЕРТУ
Та звичайно, що дуже хочеться і для цього всі роблять максимум. Щоб всі повернулися додому, щоб все було мирно!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ЄВГЕН ХАРКІВ’ЯНИН
У нас дуже талановиті діти, вони танцюють, вони співають. Вони беруть участь у різноманітних конкурсах. Виступають. До війни виступали по Україні, а зараз це теж намагаються робити. Харків – це, дійсно, незламне місто, яке стояло і буде стояти в усі часи.

МАРИНА ХАРКІВ’ЯНКА
Дуже гарне місто, я дуже пишаюсь, що я мешкаю в цьому місті. В нас дуже талановиті діти. Вони танцюють, співають, незважаючи на те, що зараз дуже скрутне становище. Діти, вони талановиті, дійсно, вони викладалися на всі 100, дуже гарний концерт. Всім велике дякую, що зробили таке свято!

ЮЛІЯ ХАРКІВ’ЯНКА
Настільки талановиті діти, я об’їздила ну майже всю Україну, але таких як в Харкові я не бачила. Таких талановитих, які танцюють і співають. І все це на такому найвищому рівні. Їм це необхідно, тому що ті, хто займається танцями, співом, вони потребують таких виступів. А люди, які тут мешкають, вони потребують на це дивитись. Тому, що це дуже велика розрядка.

ОСТАННІ НОВИНИ