
Харків підписав Угоду про встановлення партнерських відносин з містом Кошице (Словацька Республіка). Документ про співробітництво був підписаний онлайн в рамках Інвестиційного форуму «KHARKIV: RESTART», що сьогодні проходить в Києві.
Мер міста Кошице Ярослав Полачек підкреслив, що партнерські відносини між містами вже є довготривалими. А цей документ, що був підписаний сьогодні, стане основною для реалізації спільних проектів задля розвитку обох міст. Зокрема, мер Кошице вбачає перспективи співробітництва в сферах торгівлі, культури та туризму.
ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я впевнений, що це буде реалізовано між нашими містами Харковом і Кошице. Я впевнений, що наше партнерство буде час від часу укріплюватись і це дасть плоди для мешканців Харкова і Кошице.
ОСТАННІ НОВИНИ
- КСП «Інженерні мережі» звітує про виконану роботу
- На бульварі Юр’єва у Харкові зрізають аварійні дерева (фото)
- Вранці росіяни атакували ударними безпілотниками центр Ізюма (фото)
- З початку тижня на водоймах України загинули 27 людей, з них 12 дітей
- Харків’ян запрошують пройти тест на знання Конституції України
