У Харкові до “метрошколи” учнів возитиме автобус (відео)

04.09.2023 19:57   -

Холодногірський район. Тут, біля однієї зі шкіл, розпочинається маршрут шкільного автобусу, що довозитиме учнів до станції метро Університет. Ось поспішає на свій перший урок першокласник Денис. Бабуся хлопчика розповідає, як ретельно збирався сьогодні онук, та підганяв усіх, щоб не запізнитись.

ВАЛЕНТИНА ГРИГОРІВНА БАБУСЯ ПЕРШОКЛАСНИКА
Говорит, надо ж быстро собраться, чтоб мы не опоздали, говорит, а если мы опоздаем, нас автобус будет ждать? Говорю, конечно, будет, мы опаздывать не будем.

Сьогодні Денис сам поїде на шкільному автобусі. Валентина Григорівна говорить, не хвилюється за онука, бо довіряє тим, хто організував підвоз дітей до метро.

ВАЛЕНТИНА ГРИГОРІВНА БАБУСЯ ПЕРШОКЛАСНИКА
Это удобно и для родителей, и деткам тоже удобно, что не в общественном транспорте их возить. Он знает,что сам поедет, он не переживает. Ему интересно, что я сам буду ехать.

Тим часом діти знайомляться з супроводжуючим вихователем та розповідають, що в них є у портфелях.

РОСТИК ПЕРШОКЛАСНИК
Ручки, тетрадки, и еще специальние бумаги, если я что-то порву, специально ети бумаги там.

ДЕНИС ПЕРШОКЛАСНИК
Книжки, прописи и все.

А ось цю дівчинку звуть Кіра, і їй дуже подобається її новий статус першокласниці, тож вона з гордістю розповідає усім, куди вона сьогодні прямує.

КІРА ПЕРШОКЛАСНИЦЯ
Я іду до першого класу.

Мама дівчинки говорить, що з радістю віддає доньку навчатись до класу в метро, бо такий формат – чудовий варіант отримати повноцінну освіту та спілкування.

ТЕТЯНА
З гарним настроєм встали, без капризів. Дуже хотіла в школу. Тому, посміхається. Настроєні на навчання. Хочемо, щоб наша дитина сиділа за партою, щоб вона зрозуміла, що таке перший клас і все ж таки хочеться мирного життя і хочякусь частиночку його.

Підтримує таку думку і матуся першокласника Ростислава.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

НАТАЛЬЯ МАМА ПЕРШОКЛАСНИКА
Меня очень устраивает, у ребенка будет общение. Онлайн єто хорошо, А живое общение это ещё лучше.

Наталья говорить, що хвилюється лише за безпеку дитини під час поїздки. Але після спілкування з вчителями, водієм та поліцейськими заспокоїлась. Та й першого дня батьки за бажанням могли проїхатись маршрутом шкільного автобусу разом з дитиною, щоб впевнитись, що все добре.

ПРЕДСТАВНИК ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ
Екіпажу 0203 надано завдання – супровід транспортного засобу, а саме автобусу з дітьми до метрошколи. Ми відповідаємо за безпеку дорожнього руху під час супроводу.

До того ж, в автобусі є супроводжувач, який дослухається до прохань кожної матусі та пригляне за дитиною.

НАТАЛЬЯ АЛЕКСЕНКО СУПРОВОДЖУВАЧ
А як же, це обов’язково. Я для цього і потрібна в автобусі, щоб дитина доїхала здоровою, в безпеці, до школи.

Зібравши всіх школярів на першій зупинці, автобус направляється до наступного пункту. Тут теж вже чекають схвильовані першокласники. Адже сьогодні такий важливий день!

Таким чином, проїхавши своїм маршрутом, автобус дістається кінцевого місця призначення – станції метро. Тут школярі організовано, в супроводі дорослих ідуть до класу, де їх зустрічають вчитель та тьютор. А після уроків діти так само тими ж автобусами повертаються до дому.

ОСТАННІ НОВИНИ