
П’ять місць у Харкові де можна екстремально відпочити та отримати свій заряд адреналіну. І це просто неба і зовсім безкоштовно. Йдеться про урбан-парки, що розміщені у різних районах міста. У Молодіжному парку також є своя зона екстриму.
ОЛЕКСІЙ КОМЯКОВ РЕЧНИК СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Кожен день, ці урбан-парки відвідують дуже багато дітей. Дуже багато підлітків, які займаються вуличними видами спорту, катаються на самокатах, на роликах, на скейтах і так далі. Це дуже круто, що в Харкові в нас дуже розвинена молодь, яка полюбляє такий вид спорту, але є нюанси. Деякі спортсмени юнаки, які виконують трюки на цих треках використовують їх не за призначенням ці треки і ми маємо наслідки. А наслідки в тому, що протираються треки, протирається поверхня, пробивається поверхня, і це має свої наслідки в тому, що потім це становиться травмонебезпечно, дуже небезпечно. Ми завжди слідкуємо за станом урбан-парків. Ми слідкуємо за те, щоб не було вже таких пробитих поверхонь, але ми ж не можемо витрачати на це весь свій час, тому ми (розташували урбан-парках правила використання цих парків. Ми розташували додаткові таблички на тих, наприклад, на ролердромах ми розташували таблички, що заборонено кататися на самокатах. Ми просимо дотримуватись всіх цих правил, і тоді ми зможемо зберегти наші урбан-парки ще на довгі роки.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ВАЛЕРІЙ БИЧКОВ STREET CULTURE
Насамперед дуже круто, що у нас в нашому місті є такі чудові урбан-парки не тільки прості парки, да, в яких можуть гуляти, розважатися молодь і всі харків’яни, а дуже круто, що з’явилися сучасні урбан-парки, яких можуть молодь, яка займається паркуром, воркаутом, брейкингом, скейтбордингом ролербейдиінгом займатися, як і аматорські, так і професійно своїми справами, улюбленими, якими вони займаються. І дуже круто, що такі місця з’явилися ну в нашому рідненьку Харкові. Але щоб зберегти все, що знаходиться в таких парках, дійсно повинні всі використовувати правила поведінки, тому що псувати майно – це дуже легко. Да, це можна зробити там за півроку, за рік і так далі. Але щоб відновити інфраструктуру, це дійсно дуже важкий, дуже затяжний процеси, який не відбувається по щелчку пальця. І як на мене, в кожному парку повинні з’явитися правила. А ці правила дійсно є. Якщо ми знаходимося на стрітбольному майданчику, ми, звісно, розуміємо, що там тільки можна грати м’ячем. Таке ж саме стосується і скейт-парку. Якщо ми знаходимося на памп-трекі, то тільки повинні кататися там ті люди, які катаються на роликах. Якщо ти знаходишся на скейт-парку на великому, то там можна займатися в принципі всім і всіма напрямками, але не використовуючи чепеги – з гострими кінцівками, не псувати поверхні, тому що наступні, хто будуть кататися, можуть отримувати різні травми. Тому і правила для цього і є. Давайте наше місто будемо зберігати, давайте будемо зберігати всі наші урбан-парки, які ще не один рік будуть виховувати справжню молодь!
ОСТАННІ НОВИНИ