У Харкові відбулась традиційна серпнева педконференція (відео)

30.08.2023 15:20   -

У Харкові напередодні дня знань пройшла традиційна серпнева педагогічна конференція. І нехай цього року не, як завжди, в просторій  концертній залі, що могла вмістити всіх вчителів міста, а в одному з укриттів.  Але цей захід не міг не відбутися.  Бо освітній процес у Харкові триває. Педагогам є чим пишатися. Про це свідчить досвід минулого року і плани на новий рік.

Навчальний процес у Харкові  не зупинився попри труднощі воєнного часу заради майбутнього України, зауважила директор профільного департаменту міськради. Харків був, є і залишиться містом інтелекту, високих стандартів освіти та науки.

ОЛЬГА ДЕМЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Незважаючи на освітні втрати 157 випускників одержали 175-200-т бальних результатів . Найбільше в Україні 200 бальних оцінок з математики, і з укр мови. За підсумками навчального року 712 випускників мають золоті і срібні медалі. Навіть під час війни наші діти ще раз доводять, що Харків – місто знань , науки і натхненної праці.

Низку педагогів за сумлінну , натхненну працю та професійні здобутки  відзначили Почесними грамотами та подяками Харківської міської ради.
Досягнення учнів говорять краще за будь-які слова. Переможцями інтелектуальних змагань різного рівня стали більше тисячі харківських  школярів, всеукраїнських олімпіад  – 64 учні. І це попри те, що минулий рік був дуже важким для харків’ян, зауважив мер міста.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Але ми з вами витримали і навчали дітей. І ці результати, які вони показали це дуже, дуже гарно і дякую вам, кожному дякую за вашу робот , за ваш важкий, скажу, героїчний труд в умовах війни. Наступний сезон, якими будемо розпочинати першого вересня теж буде нелегкий, бо іде війна. Але, я впевнений, що ми разом витримаємо і будемо навчати дітей, так, як завжди А я пишаюся тим, як ви навчаєте наших дітей. Дуже дякую вам за це.

Харківські вчителі героїчно відпрацювали цей рік. Кожен заслуговує на слова шани. Сергій Д’ячков прийшов у школу викладати історію 1981-го року, і за весь цей час, каже, стикався з різними труднощами, але і уявити не міг, через що доведеться пройти за останні два роки.

СЕРГІЙ Д’ЯЧКОВ ДИРЕКТОР ХАРКІВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТСЬКОГО ЛІЦЕЮ
Те, що зараз  відбувається в освіті, під час війни, це не можна порівняти ні з чим, що було до цього. Мабуть, усі складнощі, що у нас були – горе, біда, перемоги – але цей рік показав, що нас не переможуть.

Двадцять років працює викладачем української мови і літератури працює Тетяна Зірка.  Говорить, її вчителювання пов’язане лише з рідним Харковом і 173-м ліцеєм, А серпневі  педконференції для вчителів завжди були святом. Це дружнє спілкування , обмін напрацьованим досвідом, успіхами. Тим більш необхідні такі заходи сьогодні , коли війна, каже Тетяна.

ТЕТЯНА ЗІРКА ВЧИТЕЛЬ УКР. МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ ХАРКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №173
Моє вчителювання пов’язане тільки з містом Харків. така конференція – це завжди свято. Звичайно, це завжди нові зустрічі, і якщо є такі школи, в які прийшла молодь працювати, це нове життя нова енергія. А ми, вчителі, які працюють трошки більше, будемо ділитися, передавати свій досвід і це завжди збагачує. Під час війни такі об’єднання, такі згуртування це наша сила! 

Приємною несподіванкою для вчителів і яскравим завершенням свята стала зустріч з учнями, які підготували та виконали для них танок.

ОСТАННІ НОВИНИ