У Харкові запрацював цікавий простір для військових
Центр ветеранського розвитку запрацював у Харкові. Це вже 7-мий такий простір, що відкрили для захисників.
ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Хочу подякувати Вам за можливість сьогодні працювати та жити у нашому славетному місті,- місті-герої Харкові. Це цілком ваша заслуга. І то, що сьогодні ми відкриваємо такий центр це тільки мала долька того, що ми можемо зробити для наших ветеранів. Бо дуже багато хлопців, які зараз боронять нашу землю, боронять нашу Україну, повертаючись до рідного міста, – до міста Харкова будуть мати змогу тут проводити свій час, навчатися, ділитися своїм досвідом і це дуже-дуже важливо сьогодні. Знаєте, це дуже приємно, коли відкриваються такі центри.
ТЕТЯНА КАЛИТА ЗАТУПНИК МІНІСТРА У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ, ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ І ЦИФРОВІЗАЦІЇ
Для нас цей центр як можливість. Ми в цьому випадку як міністерство ветеранів створюємо можливості на базі певних політик і тут відбувається якраз приклад реалізації. Яким чином ветеран може звернутися, може прокомунікувати, може отримати певну психологічну, юридичну допомогу. Отримати допомогу яким чином за рахунок освітніх програм переорієнтуватися. Тому, що на певний проміжок часу дівчата, або хлопці військові вони випали із цивільного життя. І вони дуже хочуть повернутися. Їм потрібна ця підтримка. І такий центр – один з прикладів яким чином зорієнтуватися, допомогти один одному, бути разом в окремій спільноті однодумців. Це таке певне ком’юніті між собою. Однією мовою обговорити спільні проблеми. Обговорити тією мовою, яку зрозуміє тільки той, хто був з тобою поряд.
У цьому центрі ветеранського розвитку, що запрацював на базі Каразінського університету, військові можуть відкривати себе з нового ракурсу, отримувати психологічну допомогу та навіть опановувати нові знання.
ЮЛІЯ ЛИСЕНКО КЕРІВНИК ГО «ЗВИЧАЙНІ ЛЮДИ МИРУ»
У нас є дуже багато мальчиков, которым, реально, очень-очень нужна помощь. Самое важное, это психологическая помощь ребятам. И то, что сделали и открыли этот центр это очень большое для Харькова событие. На самом деле это очень важно. Потому, что если бы не было наших пацанов, не были бы мы здесь.
МИХАЙЛО КОВАЛЕНКО БОЄЦЬ СПЕЦПІДРОЗДІЛУ «КRAKEN»
Я зі своїми побратимами попередньо готувалися до такого сценарію, що буде повномасштабне вторгнення. Тому нам морально було трішечки легше це сприйняти. Але дуже багато хто з діючих військовослужбовців не очікували таких масштабів. І це дуже склалося на моральному стані бійців. Попри те, що у нас вже другий рік йде повномасштабне вторгнення, всі втомлюються. Тому відкриття подібного центру – це допомога військовим. Як моральна, так і розвиток особистий військовослужбовців. Це дуже в нагоді буде зараз.
Одним із важливих напрямків цього центру – освітня ніша. Так, кожен, хто бажає, може або підвищити свій рівень кваліфікації, або знайти себе в чомусь новому. І тут готові з цим допомогти аж 5 кафедр Каразінського університету.
ЛЮДМИЛА БІЛОВА ДИРЕКТОР ІНСТИТУТУ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ У СКЛАДІ ХНУ ІМ.В.КАРАЗІНА
Самореалізацію через освіту. Це можливості знайти шляхи подальшого розвитку. Це можливості знайти може нову професію, може нову спеціальність, ми широкий спектр можемо запропонувати, а головне, ми можемо запропонувати ті спеціальності, які дають можливість працювати в органах влади. Бо вони взяли на себе відповідальність коли пішли а віну і коли працюють там на війні, вони довели свій патріотизм. А тепер їх потрібно озброїти тими знаннями, які дають їм змогу керувати на всіх рівнях від громади, до посади президента.
Стати частиною цього центру можуть не лише воїни, а й і їх рідні.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Росіяни окупували Жовте, Пустинку та Роздольне, ЗАЕС на межі блекауту – головне на ранок 30 листопада
- Харків’ян запрошують на безоплатний онлайн-курс італійської мови: реєстрація
- У Харкові відсвяткували День місцевого самоврядування. Фоторепортаж
- Житель Харківщини потрапив до лікарні через отруєння чадним газом
- Синоптики дали попередження для Харкова та області