У Холодногірському районі триває ремонт пошкодженої після «прильотів» системи зовнішнього освітлення

07.11.2023 18:00   -

Вже невдовзі воно з’явиться і тут. Як і на інших вулицях міста ввечері та зранку. Холодногірський район. Ця частина зовнішнього освітлення у числі найбільш постраждалих в мікрорайоні. Її відновлюють міські електрики. Перевіряться кожен метр мереж та все устаткування.

ЮРІЙ САВЧУК НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ ХОЛОДНОГІРСЬКОГО ТА НОВОБАВАРСЬКОГО РАЙОНІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ КП «МІСЬКСВІТЛО»
Наразі виконуються роботи по відновленню зовнішнього освітлення, а саме кабельної мережі, що була пошкоджена в наслідок чисельних обстрілів даної вулиці, що знаходиться у Холодногірському районі. Частину повітряної мережі вже відновили і планується в найкоротший термін закінчити роботи на даній ділянці. Дана ділянка освітлює по вулиці близько 40 будинків. Також на цій ділянці було пошкоджено близько 9-ти залізобетонних опор. Частину цих опор замінили, інші – плануються в найкоротший термін завершити роботи.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ЮРІЙ САВЧУК НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ ХОЛОДНОГІРСЬКОГО ТА НОВОБАВАРСЬКОГО РАЙОНІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ КП «МІСЬКСВІТЛО»
В Холодногірському районі цього року було замінено приблизно 5 кілометрів повітряної лінії. Близько 20 залізобетонних опор. Близько 200 світильників зовнішнього освітлення, було їх замінено, що постраждали внаслідок чисельних обстрілів. Приблизно 90% зовнішнього освітлення у Холодногірському районі працює згідно встановленого графіку. Роботи тривають. Практично кожен день бригади виїжджають і займаються відновленням та утриманням даних мереж.