У Київському районі міські комунальники ремонтують пошкоджені дахи (відео)

10.06.2024 16:13   -

Від нього користі майже не було, особливо у сильний дощ. Покриття даху на цій шестиповерхівці, що у Київському районі протікало доволі серйозно. Зараз вирішенням цього питання зайняті міські комунальники. Поки тепла та бездощова погода все слід оновити, щоб на довгі роки люди по справжньому були з дахом над головою.

ОЛЕГ ВОЛОШИН ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА КП «ХРБП»
На даному об’єкті ми виконуємо плановий ремонт покрівлі загальною площею майже 360 квадратних метрів. Роботи були розпочаті тиждень тому і будуть закінчені до кінця цього тижня. Внаслідок тривалої експлуатації покриття, це був шифер, прийшло у незадовільний стан. Обрешітка та кроквяна система місцями були пошкоджені. Також і свій внесок додали і «прильоти», що були неподалік.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕГ ВОЛОШИН ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА КП «ХРБП»
Взагалі, з початку року, було виконано робіт на майже 100 житлових будинках. 27 з яких – це були ремонти покрівель. Насьогодні КП виконує роботи на 15 покрівлях. В цілому, до кінця року, КП «ХРБП» планує виконати ремонти на майже 360 об’єктах, 188 з яких – це будуть ремонти покрівель. Також КП «ХРБП» виконує аварійно-відновлювальні роботи, роботи по усуненню наслідків «прильотів». Виконуємо ремонти фасадів, покрівель, вхідних груп, дитячих майданчиків. КП працює цілодобово, 24 години на 7.

ОСТАННІ НОВИНИ