У міських парках та скверах вийшли на боротьбу зі шкідниками (відео)

19.10.2023 17:49   -

Саме в цю пору року вони починають змінювати колір свого листя із зеленого на золотисто-жовтий або вогненно-червоний.

І опадають, не поспішаючи. Осінь. Для одних це час краси, а ось для комунальників – час напруженої роботи. Міські озеленювачі наразі активно прибирають опале листя у всіх парках та скверах, ось як в цьому, що у Салтівському районі.

ОЛЕКСІЙ КОМЯКОВ РЕЧНИК СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
На сьогоднішній день наше підприємство вже прибрало більше 1 000 кубічних метрів опалого листя. Це тільки початок, тому що у нас дуже багато зелених насаджень в місті. Як ми можемо побачити ще дуже багато дерев стоять зеленими. Далі, ми це прибираємо для того, щоб мати естетичний вигляд нашого міста, щоб можна було безперешкодно пересуватись. Прибираємо газони, щоб вони не псувалися тим, що взимку листя почне перетворюватися на перегній і навесні ми вже не побачимо ті зелені газони, які ми любимо. Тому ми повинні це прибирати. Ну і авжеж ми прибираємо опале листя для того, щоб шкідники та бактерії не розмножувалися, які можуть завдати шкоди і деревам і газону.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕКСІЙ КОМЯКОВ РЕЧНИК СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Ми починаємо планувати де і як ми будемо висаджувати зелені насадження. Можливо це будуть кущі, можливо це будуть дерева. Тобто зараз вже йде процес на наступний рік, планування, для того, щоб и дуже добре перезимували і з весни почали працювати на те, щоб наше місто розквітало. Наше місто ставало ще зеленіше і ми могли насолоджуватися природою та затишком в наших парках, скверах та віддалених куточках нашого міста.

ОСТАННІ НОВИНИ