У підвалах багатоповерхівок Новобаварського району замінюють системи водопостачання (відео)

04.10.2023 21:18   -

Аби не було проблем з водопостачанням, каналізацією восени, а особливо взимку. Це одна з багатоповерхівок Новобаварського району. У її підвалі робота за всіма напрямками. Це фахівці «Харківводоканалу» замінюють застарілу систему, що вже поіржавіла з часом. Тож через це були постійні проблеми з відключенням води у харків’ян.

ВІКТОР ВОРОНЦОВ НАЧАЛЬНИК НОВОБАВАРСЬКОЇ ДІЛЬНИЦІ ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВИХ СИСТЕМ КОМПЛЕКСУ “ХАРКІВВОДОВІДВЕДЕННЯ” КП “ХАРКІВВОДОКАНАЛ”
Проводяться роботи по заміні внутрішньо будинкової системі в обсязі 120 метрів погонних для забезпечення безперебійної роботи в осінньо-зимовий період. Труби протягом декількох місяців мали дуже багато дефектів. Труби металеві, сталеві і прийнято було рішення на заміну на нові труби. Це труби еко пласт, поліпропіленові, діаметр 63 мм. На обслуговуванні дільниці Новобаварського району знаходиться 714 будинків. На підготовчий період було заплановано провести поточні ремонти в 25 будинках. На сьогоднішній день виконано на 100%. І, згідно плану, до осінньо-зимового періоду виконані роботи в 714 будинках, а також у всіх домах по планах поточного ремонту.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВАЛЕРІЙ ХАРЛАН НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВИХ СИСТЕМ КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
На обслуговуванні в місті Харкові у нас знаходяться 6 300 будинків, в яких ми виконуємо технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем холодного водопостачання, водовідведення та зливової каналізації. З травня по серпень нами виконані заходи по підготовці всіх внутрішньо будинкових систем до осінньо-зимового періоду. В більшості будинків ми виконали ревізію запірної арматури, заміну невеликих ділянок аварійних, щоб в зимовий період не траплялись аварії в підвалах, не було залиття підвалів. Ти більше, що під час агресії у нас більшість підвалів використовується, як тимчасові укриття. Крім ревізії та технічного обслуговування нами на рік було заплановано в 700 будинках виконати великі ремонти поточні на системах холодного водопостачання та водовідведення. На сьогоднішній час більш ніж 400 об’єктів ми вже поточні ремонти виконали і продовжуємо їх виконувати.

ОСТАННІ НОВИНИ