![YouTube video player](https://i.ytimg.com/vi/FXY9lN1k6WI/hqdefault.jpg)
Робота щодо протидії торгівлі людьми не припиняється навіть під час війни. Навпаки, сьогодні ця проблема набирає обертів, бо українці, які в якості біженців перебувають в чужих країнах, дуже легко можуть потрапити в халепу.
ОЛЕКСАНДР ВЛАСЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ
Сьогодні це найважливіше питання, тому що дуже багато людей, які знаходяться в зоні ризику. Це і тимчасові переселенці, і багатолітні сім’ї , яким зараз фінансово тяжко, І це дає змогу злочинним угрупуванням намагатися втягнути їх в кримінальні якісь діла. Тому це наше завдання – щоб торгівля людьми зникла в Харкові назавжди. Вже багато років наш департамент, і в цілому міськрада, працюємо над цим важливим питанням. Наші районні комітети пройшли тренінг Міністерства соціальної політики з міжнародними нашими партнерами.
Цій темі і присвятили проведення круглого столу з представниками вищої школи, акцентувавши увагу саме на попередженні потрапляння громадян України в злочинні схеми торгівців живим товаром.
А ще організували в Харкові Конкурс електронних постерів з протидії торгівлі людьми. До участі залучили учнівську та студентську молодь, викладачів. Загалом надійшло 317 цікавих робіт.
ВАЛЕРІЙ СИЧОВ ЗАСТУПНИК УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ СІМ’Ї ТА МОЛОДІ
Цей конкурс був для нашого журі певним відкриттям,наскільки ця тематика була цікавою. Робіт було втричі більше, ніж ми очікували. Було дуже багато робіт, де було видно: учасники попрацювали дуже глибоко.
Така активність молоді свідчить про актуальність цієї проблеми і зацікавленість харків’ян у її вирішенні.
АНАСТАСІЯ ЖУЧЕНКО ПЕДАГОГ ХАРКІВСЬКОЇ ЗОШ №64
Я працюю з дітьми і я розумію, наскільки ця тема важлива, адже діти не можуть самі вийти з цієї ситуації, ї ми як педагоги, як вчителі, повинні обов’язково реагувати на такі ситуації і давати можливість дітям виходити, як можна виразитися, з “лап” таких людей.
А ось постер Анастасії в чорно-білих кольорах.
Ось цими маленькими руками я хотіла передати, щоб люди , коли вони дають ці гроші таким діткам маленьким десь в метро, чи інших місцях, щоб вони розуміли до чого це може привести.
Робота Анастасії про примусове дитяче жебрачество стала однією з 17-ти найкращих робіт. Їх автори отримали дипломи переможців конкурсу та цінні подарунки від Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Розроблені учасниками конкурсу постери дуже суттєва допомога на шляху боротьби з цим ганебним явищем, підкреслив Олександр Власенко, і створення для харків’ян максимально безпечного середовища для достойного життя.
Ці електронні плакати, за згоди авторів, будуть використані в подальшій інформаційно-просвітницькій роботі з протидії торгівлі людьми. Розмістять їх в соцмережах та на бігбордах міста.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Вечір у засніженому Харкові. Фоторепортаж
- В будинку ОСББ відкрили салон ритуальних послуг без згоди мешканців – жителі обурені
- Дитяча художня виставка відкривається у Харкові (фото)
- На Харківщині заочно судитимуть експоліцейського за державну зраду
- З початку року КП «Харківводоканал» виконало понад 8 тисяч заявок