В двух школах Харькова появились новые кружки

01.03.2019 12:51   -
Автор:
Діти поринули до світу фантазії та творчості і зосереджено малюють різнобарвну картину. Бо завдання поставлено чітко – зобразити підводний світ в кольорах веселки. Так у гімназії № 1 триває малювання в позакласному гуртку, який тепер учні можуть відвідувати після уроків.  Ася Кукурина учениця 5-го класу цій можливості зраділа, адже, каже, її мама – художница, тож хист до мистецтва в неї є ще з пелюшок. 
 
Ася Кукурина ученица 5 класу
 
– Я рисовала картины, портрет мамы нарисовала в 4 года и она хотела оправить меня на какой-то кружок, а потом в школе предлагают: "Хочешь пойти на кружок по рисованию?" , я очень хотела, мама тоже была не против, и я пошла.
 
Цей гурток з'явився в гімназії нещодавно. Колектив навчального закладу та батьки вирішили скористатися програмою "Крок в майбутнє", що реалізується Благодійним Фондом Олександра Грановського в співробітництві з міською владою, аби вони посприяли відкриттю таких позакласних уроків на безоплатній основі. 
 
Наталя Степанова вчитель малювання Харківської гімназії №1
 
Очень благодарны Александру Михайловичу Грановскому, который нам дал такой восхитительный шанс, дети очень-очень в восторге, довольны, родители довольны, потому что не все могут позволить себе ходить на какие-то платные творческие студии или художественные школы, а это нужно, потому что рисование оно развивает очень нужные качества для человека.
 
Та окрім малювання в гімназії з"явився ще й гурток з хореографії для початкової школи. І тепер діти змалку не лише розвивають любов до мистецтва і танців, а ще й роблять певні фізичні вправи, що добре позначується на самопочутті, каже вчителька. 
 
Вікторія Кардаш хореограф Харківської гімназії №1
 
Очень много детей ходит  в группу продленного дня и чтобы ребенку не было скучно, чтобы он не просиживал свободное время, ребенок мог развиваться, родители с такой целью отдали их дополнительно в наш кружок хореографии.
 
Марина Гладченко мати першокласниці
 
Я, во-первых, уверена в том, что она в школе, она занята и спасибо Александру Михайловичу Грановскому, который организовывает эти кружки, это, во-первых, бесплатно, в наше время – это один из основных пунктов, в общем-то, и плюс это потрясающе, они заняты, им нравится, самое главное, что им нравится.
  
Директор розповідає, на їхнє прохання зреагували доволі швидко і вже за декілька днів вони отримали відповідь. 
 
Олена Романова директор Харківської гімназії №1 
 
Мы очень благодарны Александру Михайловичу, мои родители, они очень довольны, учителя тоже очень довольны, детям очень нравится, мы сколько раз спрашивали, им нравится заниматься в этих кружках.
 
Та гуртки з'явилися не лише в гімназії номер 1. У Харківському педагогічному ліцеї номер 4 також за сприянням Благодійного Фонду Олександра Грановського створили хореографічний гурток. Тепер діти середньої та старшої школи можуть займатися сучасними танцями. Завідувач ліцею розповідає, такий гурток стане в нагоді і для проведення шкільних заходів. 
 
Марина Мирошник заступник директора з навчально-виховної роботи Харківського педагогічного ліцею №4 
 
Цей гурток буде серйозною підтримкою, допомогою нашому педагогу-організатору, тому що є можливість готуватися до шкільних конкурсів, ось зараз напередодні 8 березня наші учні вже почали готуватися і працювати над танцем, який вони подарують своїм матусям.
  
Та ще, додає Марина Мирошник, гурток стане в нагоді й для різних конкурсів. Учениці, які відвідують хореографію вже збираються на змагання. І така залученість не може не радувати, розповідає директор Благодійного Фонду Олександа Грановського. Він зазначив, що програма "Крок у майбутнє" була створена, аби допомогти вирішити нагальні проблеми та покращити умови навчального життя для всіх – як для учнів, так і для вчителів. 
 
Олександр Тишкевич директор Благодійного Фонду Олександра Грановського
 
Мы получили большое количество обращений от родителей, а также от школ о необходимости открытия внешкольных занятий, проанализировав эти обращения, наши специалисты пришли к мнению, что необходимость в них действительно существует, мы постарались ее заполнить, в данный момент открыто 15 кружков в Киевском районе города Харькова. Все специалисты были подобраны компетентно.
 
Бо важливе для програми "Крок у майбутнє", щоб з дітьми займалися професійні вчителі, які люблять свою справу, додав Олександр Тишкевич.