На одній сцені з оркестром. Маленькі музиканти виступили на великій сцені разом із професіоналами. Творчий проект «Народні візерунки», що присвячений до дня народження Тараса Шевченко, проходить у місті вже другий рік поспіль. На сцені виступають 150 юних музикантів віком від 7 до 16 років. Артисти оркесту, діляться, готувались до головного концерту три місяці, а діти з викладачами – ще довше.
Марія учасниця ансамблю гітаристів Произведение не из сложных – но тоже надо готовиться, как-то сплоченно, чтобы играть. Произведение стиля кантри – очень веселое – такое свободное, вы наверняка его слышали в цирке хотя бы маленький кусочек.
На концерті зібрані твори відомих композиторів та обробки народних пісень для різних народних інстументів. А їх досить багато. Тут і бандуристи, балалаєчники, скрипалі та вокальні виступи. Домристки Насті розказують, проект дає досвід та поштовх рухатись вперед.
Анастасія і Анастасія учасниці ансамблю домристів Эти концерты очень нам помогают развиться дальше для того, чтобы понять какие сцены бывают вообще. И это набирается очень для музыканта хороший опыт. Это меньше страха появляется на сцене. И вообще, это такой кайф получать можно от аплодисментов. Когда кричат тебе браво. Это то, ради чего мы выступаем и не только.
Цей проект реалізується за підтримки харківської міської ради і там обіцять наступного року проводовжити розпочате та залучити ще більше юних учасників і з інших міст країни.
Андрій Стрілець головний диригент великого академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю Наш проект підтверджує ту тезу, що Харків – це культурна столиця України, тому що безліч талановитих дітей. Діти – це наше все. Наше майбутнє і коли вони виходять на сцену і там сяють, як зіроньки. Їх батьки задоволені. Харків’яни на піднесені. Це певний крок до розбудови такої національної музичної культури України.