В Харькове – представители ОБСЕ, послы Франции и Японии. Официальные дилигации принял мэр Харкова Геннадий Кернес
Політична та соціально-економічна ситуація у Харкові – це питання стало предметом зустрічі міського голови Геннадія Кенеса з представниками моніторингової місії ОБСЄ у Харкові. І як зазначили міжнародні експерти, Харків сьогодні одне з небагатьох міст України, де ситуація не викликає побоювань, кажуть, вона стійка та контольована.
Ромуальд Пішар голова моніторингової місії ОБСЄ у Харкові
Хотів би вас привітати з перемогою на виборах, що свідчить про підтримку городян. Ми дуже зацікавлені в співробітництві, адже в нас з адміністрацією міста склалися добрі відносини. Сподіваємося, що так буде і надалі.
Про подальше співробітництво в культурній та економічній сферах йшла мова і на зустрічі міського голови Геннадія Кернеса з делегацією Французської республіки, на чолі з новопризначеним надзвичайним і повноважним послом цієї країни Ізабель Дюмон.
Ізабель Дюмон Надзвичайний і Повноважний посол Французської Республіки в Україні
Это первый мой визит в Харьков. Харьков очень большой город. Очень важно было для меня приехать именно сюда. Я очень рада. У нас есть что делать. Я бы хотела расширить часть Франции в Харькове.
Зустрівся міський голова Геннадій Кернес і з послом Японії в Україні Шигекі Сумі. Обговорили ймовірні напрямки співпраці. Як зазначив пан Сумі, є пропозиція щодо реалізації енергозберігаючих технологій у соціальних установах Харкова. За кошт японських меценатів.
Шигекі Сумі посол Японії в Україні
Будь-яка організація, хто у цьому має зацікавленість, може напряму звернутися до посольства Японії в Україні за допомогою. Зокрема, на реалізацію енергозберігаючих проектів. Наприклад, із заміни вікон, утеплення та ремонт приміщення. Або лікарні можуть звернутися за допомогою у придбанні найсучаснішого медичного обладнання.
Мер Геннадій Кернес зазначив, така пропозиція дуже актуальна. Бо у місті вже не перший рік у різних сферах реалізується програма із запровадження енергозберігаючих технологій. Цікавим для Харкова буде і розвиток співпраці із Японією в економічній та освітнній сферах, каже Геннадій Кернес. А ще висловив пропозицію обрати для Першої столиці місто-побратима в Японії. Посол зазначив, що будуть шукати належну кандидатуру. Бо Харків, каже, гідний лише кращого.
Шигекі Сумі посол Японії в Україні
Мені завжди приємно приїжджати до Харкову. Тому що Харків має різне наповнення: чогось старовинного, культурного, молодіжного, торгівельного. І тут я відчуваю себе, як вдома.