Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху. Сотня атлетів зі стажем та новачків з усіх куточків країни готуються до старту. Останній розігрів та розминка. Олександр з Києва професійно бігає менше року. Але в чемпіонаті налаштований взяти золото.
Олександр спортсмен
-Звісно впевнений. Я дуже хочу попасти на олімпійські ігри і бачу себе на чемпіонаті світу та Європи, і на змаганнях за збірну України. Я дуже сподіваюся, що добре виспуплю і покажу гарний результат.
Такі шанси потрапити до дефлімпійської збірної країни має кожен з них. За словами головного тренера, за два дні чемпіонату він має обрати майбутніх чемпіонів Європи та світу.
Андрій Фатєєв головний тренер дефлімпійської збірної України
-Нужно рассматривать сейчас, находить тех спортсменов, которые будут выступать через четыре года в 17 году. То есть это должны быть спортсмены, которые в 17 году будут иметь где-то 19 лет, ну а девочки где-то 18 лет и старше. И нужно вот сейчас их просмотреть найти, сконцентрировать внимание на них для того, что бы через четыре года они стали как говорится нашими украинскими звездами, попали на дефолимпиаду и успешно там выступили.
А поки, запеклі змагання в чотирнадцяти видах легкої атлетики.
Фахівці стверджують, харківським спортсменам з вадами здоров'я, не раз давалося підіймати жовто-блакитний прапор на міжнародних аренах.
Микола Овчаренко начальник Харківського регіонального цетру "Інваспорт"
-От уже последних трех лет Харьков занимает по системе инваспорта первое место, по общему количеству завоеванных медалей и по качеству медалей. И вот в этих 22 дефлимпийских играх Харьков стал абсолютным призером, поскольку привезли 6 золотых медалей и в общем количестве 22 медали .
Через пару днів особливі спортсмени з медалями та поразками роз'їдуться країною – знову до насичених тренувань, аби Європа частіше чула гімн України.