В Харкові пройшов святковий захід «Дитячі різдвяні розваги», присвячений Різдву Христовому (відео)

23.12.2023 17:34   -

У Харкові відбувся святковий захід присвячений Різдву. Для дітей міста організували чудову розважальну програму та підготували багато солодких подарунків.

ОЛЕКСАНДР ВЛАСЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
За дорученням харківського міського голови ми проводимо різдвяні розваги. Це дуже важливо проводити такі заходи, тому що дітям, в першу чергу, не вистачає спілкування, не хватає свят. Ми приготували 600 подарунків, я думаю, в цілому, десь півтисячі дітей отримають подарунки сьогодні. На сьогоднішнє свято ми запросили дітей з багатодітних родин, дітей ВПО, з малозабезпечених сімей, і також всі гості торговельного центру можуть прийняти участь у сьогоднішньому святі.

Та передусім, вітаючи малечу з прийдешніми новорічними святами, харківський міський голова закликав усіх подякувати доблесним українським воїнам за можливість жити, працювати та дарувати дітям радість.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Хочу сказати, що напередодні таких свят ми всі загадуємо бажання, мрії. І ці мрії обов’язково збудуться. А це, перш за все, наша перемога. Це, перш за все, мир. Я бажаю всім, щоб в наступному році ми, Україна, перемогли, настав мир, спокій і ми разом відбудовували наше місто, славетне місто-герой Харків. Дякую вам! Зі святами вас!

Кожен, хто завітав на Різдвяне свято, мав нагоду знайти собі розвагу по душі. Цікава інтерактивна програма зібрала тих, хто любить танцювати. На локації Лего можна було створити свого робота мрії. Робототехніка привабила справжніх юних вчених. Тут діти майстрували роботів великих розмірів, що рухаються, та могли навіть спробувати керувати ними.

Багато малечі кружляло і навкруги Мистецької локації з виготовлення святкової різдвяної повітряної кульки. Любителів тихого спорту привабили шашки та шахмати. Наприклад, Руслан, говорить, що наразі лише вчиться грати в шахмати, але прагне пізнати гру в досконалості

РУСЛАН УЧАСНИК СВЯТА
А зацікавила мене ця гра великою кількістю фігур, великою можливістю розвитку подій. Це в будь-який момент все може змінитися . Завжди ризик якийсь.

Та чи не найдовша черга вишукалась до майстрині з аквагриму. Кожен, хто сідав на цей стілець, в результаті отримував особливий і неповторний образ. Жоден малюнок не був схожим на інший.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

СОНЯ УЧАСНИЦЯ СВЯТА
Привіт красунечка. Що це в тебе за персонаж  такий намальовано? – Кошечка!

А ось цей юнак з гордістю красується зображеним Тризубом. Говорить, так він хоче висловити свою любов до України та ненависть до ворогів. 

ОЛЕКСАНДР УЧАСНИК СВЯТА
Тому, що це державний герб України, я вибрав. Тому, що він дуже гарний. Це вам не куриця якась російська. Дуже добре, що сьогодні таке свято. Дуже раді дітки, їхні батьки, ну, взагалі, добре таке свято. Настрій новорічний такий і взагалі добре, що трохи можна відволіктись від всього жаху, який сьогодні коїться.

Сподобалось свято і мамі Кристині та її донечкці Софійці, яка вже вдосталь і натанцювалась, і з аніматорами порозважалась, і чудовий макіяж отримала.

КРИСТИНА ТА ЇЇ ДОНЕЧКА СОФІЯ УЧАСНИКИ СВЯТА
Ми дуже раді, що нам надали таку можливість під час воєнного стану, щоб діти хоч трохи порадувались. Так? -Так. – Ми дуже щасливі і дуже дякуємо. Так?-так.

Родзинкою заходу став телеміст зі столицею Литви. По ту сторону екрану зібрались харків’яни, які вимушені були виїхати з Харкова після 24 лютого та зараз мешкають у Вільнюсі.

А як же на Різдво і без колядок. Тож, поринувши в загальну атмосферу зимового святкового духу,  колядували та співали всі присутні.

ОСТАННІ НОВИНИ