В Новобаварском районе прошла ежегодная педагогическая конференция

29.08.2019 13:52   -
Автор:
Обговорити нагальні питання, все, що вдалося реалізувати за минулий навчальний рік та плани на теперішній. Ці теми незмінні на порядку денному на педагогічних конференціях, які щороку проводять в усіх районах міста. Не залишився осторонь і Новобаварський. Освітяни підіймали будь-які питання, адже лише відкрита розмова, кажуть вчителі, допомагає вирішити різні проблеми, з якими стикаються учбові заклади.  
 
Оксана Зінченко директор Харківської спеціалізованої школи №162
 
Директор не остается один на один с проблемами, конечно, и администрация района, и наш городской голова, все очень поддерживают. Работу мы ведем совместно. В нашей школе были сделаны ремонтные работы, сейчас как раз заканчиваются ремонтные работы крыши. Были выделены несколько ноутбуков для новой украинской школы и принтеры, и ксероксы. Постоянно происходят улучшения. Появляется все новое и новое.
 
І такі зміни тривають не лише в школах, а й в дитячих садочках, розповідають у адміністрації Новобаварського району. Для малечі закупили нові меблі, зробили ремонти в групах та оновили матеріально-технічну базу. Крім того, обладнали всім необхідним і класи для першачків, які розпочнуть навчання в новій українській школі, тож і приладдя для цього потрібне відповідне. 
 
Тетяна Цибульник голова адміністрації Новобаварського району 
 
Каждый класс, у нас их 36  первых классов в районе, получили новую мебель, современную, с оборудованием, особенно мы уделили внимание оформлению этих кабинетов, где будут сидеть первоклассники. Еще хотелось бы добавить, что в работе мы используем всегда комплексный подход, как требует того от нас наш мэр Геннадий Адольфович Кернес.
 
Окрім навчального процесу, приділяється значна увага позашкільному дозвіллю, каже Тетяна Цибульник. У районі існує 36 гуртків, також створюються нові групи подовженого дня та розширюється дитячо-юнацька спортивна школа. 
 
Тетяна Цибульник голова адміністрації Новобаварського району 
 
Мы 2 года уже работаем над тем, что переформатируем эту работу и для удобства детей, и родителей открываем кружки и секции, которые действуют на территории учреждений школы. Чтобы родителям не нужно было детей перевозить, детям не нужно было уходить никуда после школы. Они идут на секции то ли это танцы, то ли это спортивная секция, то ли это рисование.
 
Та аби процес навчання йшов цікавіше, зауважують в районі, потрібно і підвищувати знання самих освітян. Тож після конференції вчителі змогли ознайомитися із різними семінарами та прослухати лекції.