В парке Горького отпраздновали 9 мая

09.05.2016 13:06   -
Автор:
На центральній алеї проводили тематичні майстер-класи. У березовому гаю біля канатної дороги влаштували живу панораму з польовою кашею, багаттям та піснями під гітару. У Французському парку співали пісні воєнних років під акомпонімент баяну та акордеону. Свій виступ відвідувачам подарували творчі колективи Харкова, барабанщиці Національного університету внутрішніх справ та оркестр Академії Національної гвардії України. А на ретро-зоні для всіх ветеранів влаштували традиційні танці.
 
Надія харків'янка
 
Сегодняшний день столько веселья, столько вдохновения! Я в хоре попела, потанцевала. Я Это обожаю! Это большой духовный подъем для ветеранов и для молодежи – для всех!