Вандализм в центре Харькова. В сквере архитектора Бекетова неизвестные испортили лавочки
Леся Кочержук кореспондент
Сквер архітектора Бекетова. Зараз він улюблене місце відпочинку харків'ян та студентів. Ще зовсім недавно його тільки відреконструювали. Та сьогодні вночі невідомі замахнулися на родзинку Харкова. Залишивши після себе майже на кожній лаві такі надписи.
"Горе-художники" розфарбували не лише лави, а й вуличні світильники і навіть вентиляційну шахту метрополітену.
За словами комунальників, тут таке стається не вперше. Останного разу, кажуть, доводилося перефарбовувати лави минулоріч. Городяни певні, такі дії з боку хуліганів, неприпустимі.
Богдан Долінко студент
Люди старалися, робили цей сквер, щоб кожен міг прийти сюди відпочити, отримати тут якийсь душевний спокій, а після того, як вони зробили тут такі негарні речі з лавками, то цей спокій і задоволення може пропасти і люди втратять бажання сюди приходити.
Василь студент
Ну, це ж хтось фарбував, прийдеться ще раз фарбувати. Ну, повага до праці других людей.
Юрій Братчиков пенсіонер
Люди тут работали, старались, наводили порядок. Какая красота в городе Харькове. А тут, пожалуйста, какие-то изверги пришли и напоганили. Я считаю, конечно, неправильно. Как с ними? надо жестко поступать. Все гладим по головке! Надо наказывать, как положено, по закону наказывать за порчу государственного имущества.
І за законом і справді передбачене покарання, кажуть комунальники. Саме тому, вони вже звернулися до правоохоронних органів і ті шукають причетних.
Юрій Коваленко заступник директора Департаменту комунального господарства
Штраф за нарушения правил благоустройства, в соответствие с 152 статьей КУ, находится в пределах до 100 необлагаемых минимумов доходов. То есть до 1700 гривен, и естественно сейчас силами коммунального предприятия, правоохранительных органов и департамента коммунального хозяйства будут приниматься меры к поиску лиц, которые испачкали объект благоустройства и привлечению их к административной ответственности.
Богдан Долінко студент
Я вважаю, що грошового штрафу було б мало, тому , що, якщо у них достатньо коштів, то їх це аж ніяк не зупинить. То можна було б до них застосувати якісь громадські роботи.
Вандалізм та шкода майна у місті Харкові трапляється часто. У кожному випадку, кажуть фахівці, на відновлення зіпсованих та пошкоджених об'єктів, йдуть кошти. А це, наголошують, додаткові витрати для "кишені" міста.
Юрій Коваленко заступник директора Департаменту комунального господарства
Надо учесть, что все это делается за средства городского бюджета, это ваши деньги, жители города Харькова. Поэтому берегите свои средства, и берегите красоту родного города.
Пошкождені ж лави, обіцяють у профільному департаменті, – відновлять за пару днів.