Ваша кров врятувала життя! Які справи на донорському фронті Харкова (відео)

11.11.2023 22:19   -

Вона допоможе, врятує чиєсь життя та наблизить перемогу! Потреба у крові є завжди, а особливо зараз, кажуть в обласному центрі служби крові. Тож до донорського фронту Харкова вже вкотре долучилась велика кількість активної молоді та депутати міської та обласної рад.

Интершум нарезка под музфон сдача крови в центре, обязательно в кадре, чтобы мелькали те, кто дают комментарии

НЕЛЛІ ЦИБУЛЬНИК ДЕПУТАТ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВIД ФРАКЦІЇ “УСПIШНИЙ ХАРКIВ”
Я регулярно здаю кров. Вважаю, що це дуже важливий внесок до обороноздатності нашої держави, бо ми повинні рятувати життя наших захисників та захисниць, які рятують тим самим наше життя. Я вважаю, що всі у кого немає протипоказань до здачі крові мають долучитися та пришвидшити нашу перемогу. Я хочу подякувати всі молоді, яка сьогодні з нами, медичному персоналу, який має до цього відношення. Найскорішої всім нам перемоги!

ОЛЕКСАНДР КАСЬЯНОВ ДЕПУТАТ ХАРКIВСЬКОЇ МIСЬКОЇ РАДИ ВIД ФРАКЦІЇ “УСПIШНИЙ ХАРКIВ”
Ми можемо заохочувати людей власним прикладом. Я тут не вперше. Ще влітку я приїздив сюди та здавав кров для термінової операції військовому. Згодом я отримав повідомлення «Ваша кров врятувала життя!», повірите це дуже приємно. Ми всі повинні допомагати ЗСУ. Тому зараз я тут і тут вся моя сім’я. Ми всі повинні здавати кров!

ВIКТОРIЯ КИТАЙГОРОДСЬКА ДЕПУТАТ ХАРКIВСЬКОЇ МIСЬКОЇ РАДИ ВIД ФРАКЦІЇ “УСПIШНИЙ ХАРКIВ”
Наша команда зробила добру справу, адже потреба в крові є завжди! Щоденно ми читаємо та чуємо про її нестачу. Я дуже рада, що до нас долучилась наша молодь, якій не байдужа доля захисників України. І впевнена, що наша кров буде потрібна тим, хто боронить місто від ворога. Це мінімальна вдячність за те, що ми можемо зробити сьогодні, за те, що ми живемо і працюємо в місті Харкові. 

Интершум нарезка под музфон сдача крови в центре, обязательно в кадре, чтобы мелькали те, кто дают комментарии.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

АНАТОЛIЙ БЕССОНОВ ГОЛОВА МОЛОДIЖНОЇ РАДИ ПРИ ХАРКIВСЬКОМУ МIСЬКОМУ ГОЛОВI
Є різні форми донації. Ви можете задонатити будь-якому військовому, можете передати якийсь гуманітарний пакет, також ви можете здати кров. Чому важливий саме такий вид донації, тому що це підвищує свідомість наших мешканців про те як важливо допомагати військовим у цей непростий час. Я вже здаю кров в другий раз, і, впевнений, що буду це робити кожні три місяці.   

АНДРIЙ ЄЛІЗАРОВ ХАРКІВ’ЯНИН
Я вважаю, що кожен харків’янин має свідомо ставитись до цієї донації. Тому що так ми зможемо підтримати наших хлопців та дівчат, котрі боронять зараз не тільки Харків, а і всю країну. Тому ось я вперше привів з собою друзів і ми разом починаємо свій шлях в донації. Закликаю кожного прийти та здати свою кров та наблизити перемогу!

ВАЛЕНТИНА ТАРАН ПРАЦІВНИК ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ СЛУЖБИ КРОВІ

Завжди є така гостра потреба, звісно, у резусах мінус. Це чотири мінус, три мінус, один мінус. А взагалі ті групи, які є рідкісними ми їх потребуємо завжди найбільше. Але насьогоднішній день є потреба у всіх групах крові, тому що ми є прифронтовим містом і прифронтовим центром, який забезпечує зараз у першу чергу військових. Ми забезпечуємо ще військові частини, які знаходяться на передовій і які за листами МОЗ отримують компоненти напряму з нашого центру. Тому всі групи крові дуже потрібні і ми практично постійно відчуваємо потребу, тому що вона дуже велика і постійно потребуємо донорів. Щоб вони до нас постійно йшли та здавали кров. Хочу запросити до нашого центру долучитись до донорського фронту Харківщини. Це безпечно, це не менший наш вклад, який ми можемо зробити задля перемоги. Тому будь-ласка долучайтесь, ми будемо дуже раді бачити вас у нашому центрі. Така маленька справа, як донорство, насправді, це порятунок чогось життя кожен день!

ОСТАННІ НОВИНИ