Вдосконалення системи теплопостачання міста: що зміниться для харків’ян (відео)

07.11.2023 12:11   -

Харків дуже сильно потерпає від руйнації енергетичної інфраструктури, тому йому потрібна посилена допомога – вважають представники  Департаменту «Цифрова промисловість» дочірнього підприємства «Сіменс Україна». На самому початку опалювального сезону представники  компанії  привезли до Харкова технічну допомогу – частотні перетворювачі для зруйнованих котелень. Як зазначив директор Департаменту, Сергій Дворник, історія технічної співпраці обладнання “Сіменс” і “Харківських теплових мереж” має довгу історію.

Сергій Дворник директор департаменту «Цифрова промисловість» компанії Сіменс-Україна»
Ми були свідками, наприклад того, що генератори “Сіменс” працюють майже 80 років і вони працюють. Але, звичайно, ми маємо йти вперед і новіше обладнання воно більш ефективне. Тому я сподіваюсь, що буде зроблена модернізація, яка зробить і ваше підприємство більш ефективним в майбутньому. Сьогодні ми приїхали, я вважаю, з дуже корисним обладнанням. Ми за сприяння благодійного фонду “United Ukraine” надаємо транш обладнання безкоштовно для вашого підприємства. Я дякую за координацію всіх робіт пану Тесленку Павлу. Я сподіваюсь, що це обладнання принесе дуже велику користь і підприємство буде далі працювати. Ну а зі свого боку я скажу, що “Сіменс” буде і надалі продовжувати допомагати підприємствам критичної інфраструктури України.

Ефективність частотних перетворювачів від фірми “Сіменс” на Харківських теплових мережах оцінили ще по підсумках довоєнних проєктів – за останні три роки вони значно покращили стан системи теплопостачання міста. Це обладнання дороговартісне і високотехнологічне. Тому отримати його безкоштовно, та ще й під час війни – дуже корисний подарунок.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Олексій Лука заступник директора технічного КП «ХТМ»
Обладнання “Сіменс” використовується на нашому підприємстві дуже активно. Воно дуже якісне обладнання, яке було надане нам компанією “Сіменс” сьогодні буде використовуватися на об’єктах нашого підприємства, які були зруйновані воно встановлено буде майже зараз тому ми дуже вдячні компанії “Сіменс”.

Наразі, об’єкти на яких буде встановлено обладнання, вже пройшли ремонтну кампанію. Тепломеханічна частина працює в штатному режимі.  Після встановлення частотних перетворювачів, якість послуг для їхніх абонентів суттєво покращиться.

ОСТАННІ НОВИНИ