Від даху до сходів. Харківські комунальники відновлюють житловий фонд (відео)

18.06.2024 17:59   -

Тягнути далі було вже нікуди, бо користі від них вже не було ніякої. Одна морока. Мова ось про ці сходи, вірніше, що від них залишилось після руйнувань. Мешканці цієї багатоповрехівки, що на Північній Салтівці, звернулися до комунальників із проханням провести ремонт.

ЄВГЕН ЄМЕЦЬ ВИКОНРОБ КП «ХРБП»
За даною адресою сходи прийшли у непридатний стан – вони майже зруйнувалися вщент. Люди вже не могли зайти та вийти з під’їзду. Тому наше підприємство прийняло рішення демонтувати їх. Відновити підпірні стінки та вкласти нові сходи та обрамити їх тротуарною плиткою, накрити кутиком, тому що краще будуть триматися, коли вони будуть накриті тротуарною плиткою. Зараз хлопці вже демонтували східці і починають підготовчі роботи для встановлення підпірної стінки та набірних східців. Цю вхідну групу будемо намагатися зробити у найкоротші терміни, якщо нам будуть дозволяти погодні умови та інші фактори.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ЄВГЕН ЄМЕЦЬ ВИКОНРОБ КП «ХРБП»
Також з початку року наше підприємство виконало ремонтні роботи на 135 будинках. Виконували роботи з усунення аварійності вхідних груп та східців. Ми обслуговуємо Київський, Салтівський та Немишлянський райони. Також ми виконуємо роботи і по іншим напрямкам. Це і ремонт покрівель, ремонт водостічних труб, вхідні групи, закриття контурів. Окрім цього ще ремонтуємо вхідні двері – ремонтуємо, встановлюємо нові. З початку року вже відремонтували та було встановлено близько 250 штук у районах, що обслуговуємо. Також виконуємо роботи з обслуговування та ремонту дитячих майданчиків. Намагаємось виконувати роботи дуже швидко. Як тільки поступають заявки на гарячу лінію «15-62» або від дільниць КП «Житлокомсервіс». І взагалі працюємо для людей та задля людей!

ОСТАННІ НОВИНИ