Водограй в Саду Шевченка – працює: навіщо його вмикають і чому це важливо?
Попри будній день, у Саду Шевченка — жваво. Харків’яни прогулюються алеями, милуються свіжою зеленню та першими весняними квітами. Однак нині основна увага відвідувачів прикута не до них, адже саме сьогодні на очах у перехожих оживає водна симфонія: на каскаді озер свою роботу відновлюють водограї.
МІСТЯНКА
Вода – це завжди невідʼємна частина усього, мені здається.
МІСТЯНКА
Ми бачили, в понеділок ми гуляли, ходили до зоопарку, і тут все щітками вимивали, вичищали, я дуже здивована була. Коли ти на це все дивишся, це дуже приємно.
МІСТЯНКА
Звісно, звісно подобається. Підіймається настрій. Чого ж ми сюди і приходимо.
Із самого ранку поблизу каскаду озер видно комунальників. Фахівці проводять ретельну технічну перевірку елементів фонтану. «Такі роботи – це необхідність, – кажуть в «Харківзеленбуді», – адже саме вони дозволяють спеціалістам виявити певні недоліки, вчасно їх усунути і, таким чином, зберегти водограї у функціональному стані».
АНДРІЙ КРАВЧЕНКО РЕЧНИК СКП “ХАРКІВЗЕЛЕНБУД”
Ми запускаємо нині фонтани саме для того, аби вони працювали, аби не пересихали комунікації, аби обладнання, яке має працювати у воді, воно працювало. Тому нині роботи тривають не тільки тут, а й взагалі по всьому місту. Ми зараз працюємо на 15-ти фонтанах, які ми маємо запустити, аби їх не втратити, аби зберегти те обладнання, яке там функціонує.
Каскад озер у Саду Шевченка – серед останніх у черзі на перевірку. У «Харківзеленбуді» пояснюють: цей об’єкт складний і вимагає прискіпливої уваги фахівців. Водограй вміщує багато механізмів, кожен з яких має працювати злагоджено, тож огляд спеціалісти проводять максимально виважено та ретельно.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
АНДРІЙ КРАВЧЕНКО РЕЧНИК СКП “ХАРКІВЗЕЛЕНБУД”
На перший погляд наче все гараз. Бачите, і струмені дзюрчить, і вода ллється. Але все одно треба певний час витримати для того, щоб перевірити, чи немає десь там якихось тріщин, чи все нормально з обладнанням.
На підприємстві підкреслюють: аби водограї не виходили з ладу і ще довгі роки дарували харківʼянам естетичне задоволення — вони мають працювати постійно. Тому нині мова йде не про «сезон фонтанів», а радше про «сезон експлуатації фонтанів» з метою утримання їх в належному стані. Це стосується і водограю в Саду імені Шевченка.
АНДРІЙ КРАВЧЕНКО РЕЧНИК СКП “ХАРКІВЗЕЛЕНБУД”
За технологією, він має працювати увесь сезон безперервно. Якщо обладнання покаже себе гарно, то він так буде працювати увесь сезон.
Окрім фонтанів, своєю увагою комунальники не оминають і прилеглі рекреаційні зони. Вони клопочуться над висадкою лілей та приводять до ладу розарії, відмивають мармур та чистять канали для зливу дощової води. Усе це — не просто про красу. Це про турботу, про збереження прифронтового міста і про готовність, не озираючись на труднощі, гідно зустрічати літній сезон.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вівторок, 1 липня
- Погода у Харкові на сьогодні, 1 липня
- Кожна квітка — як маленька перемога: як озеленюють Харків у час війни
- 20 метрів під землею: як у Харкові реконструюють колектори часів СРСР
- Рятували з палаючого будинку під загрозою повторних обстрілів: у Харкові відзначили героїв