Восьмилетний харьковский школьник притягивает металлические предметы к своему телу

17.05.2017 13:26   -
Автор:
Він такий же як і всі його однолітки. Любить грати в комп'ютерні ігри, сидіти в соцмережах та ходити до школи. Восьмирічний Максим Марусенко на вигляд звичайна дитина. Поки не бере металеві предмети. Тут починається дивне.
 
І ось за кілька секунд десять п'ятикопійчаних монет, немов магнітом притягнуті, на груди.
 
– Что чувствуешь?
– Чувствую, что не хочет отпадать оно. 
 
Свою здібність притягувати метал Максим розгледів відносно недавно. Розповідає, до цього привела звичайна дитяча допитливість.
 
Максим Марусенко школяр, "дитина-магніт"
 
Я увидел в ютубе, что есть некоторые люди, у которых магнитится. Я попробовал, вначале у меня не получалось, но а потом оно как-то стало магнититься. Попробовал монетку, магнитилась, но я никому не говорил. Потом утром проснулся, пошёл в кухню, оно стало магнититься, уже ложки и вилки. 
 
І ось вже не тільки виделки та ложки спокійно тримає на собі школяр. Праску і досить важкий скейт також не відірвати від його грудей. 
 
– Вот скейт, тут вот металлическое. И оно должно держаться. И оно держится. какой вес? Вес?! Ну где-то 2,5 кг. Ну вот держится. 
 
Вікторія Марусенко мати "дитини-магніту"
 
Эмоции были – не передать. Я вначале действительно не поверила. Говорю Максим, а ну ещё, начала ему таскать все предметы железные. Начала цеплять, а оно всё висит. У меня были вот такие эмоции. Я была в восторге и шоке. 
 
Звідки взялися такі здібності у її сина, Вікторія Марусенко навіть не уявляє. Не вона, ніхто з їхніх родичів не може притягувати метал. Хлопчик абсолютно здоровий, захоплюється спортом та точними науками. 
 
Вікторія Марусенко мати "дитини-магніту"
 
Когда обнаружилась у него такая способность, я у него спрашиваю, Максим это вот недавно у тебя так стало получаться? Нет и раньше пробовал, по копеечке, по ложечке. 
 
В свою чергу наука також не дає точного визначення цій здатності. Аби експеремент з біомагнетизму був досконалим вдаємося до наступного.
 
– Протираем спиртовым раствором, тщательно, для правдивости эксперимента. 
– Ну всё хватит. И надо чтобы он немного засох. 
– Высох. Ах да, высох. 
– Ну можно уже попробовать. Ну… 
 
Максим Марусенко продовжує розвивати свої здібності. Хоче тримати на собі велосипед та інші більш важкі металеві предмети. Якщо вийде, хоче показати свій дар на всю країну. Поки ж розважає цим своїх шкільних друзів. Хоча спочатку ті над ним жартували. 
 
Максим Марусенко школяр, "дитина-магніт"
 
Да кто тебе поверит, я им потом показал и они поверили. Какая была реакция? Ого!