Все покриття розлетілося вщент. Харківські комунальники відновлюють дахи у Слобідському районі після «прильоту»

14.06.2024 17:32   -

Останній «приліт» по Слобідському району наробив багато лиха у більшості дворів, що опинилися поруч з епіцентром вибуху. Житловий фонд постраждав доволі сильно. Гори скла, вікон та іншого сміття вмить опинилося на вулиці. А ось від покрівель місцевих двоповерхових «хмарочосів» майже нічого не залишилось. Шиферне покриття розтало немов крига на пекучому сонці, повністю уславивши землю біля будинків.

РОСТИСЛАВ МОРОЗОВ ВИКОНРОБ КП «ХАРКІВЖИТЛОБУД»
Ця покрівля після обстрілів була у дуже поганому стані. Був розбитий весь шифер, була розбита кроквяна система. Зараз ми проводимо такі роботи – замінюємо кроквяну систему, замінюємо обрешітку. Ремонтуємо оголовки і цю покрівлю замість шиферу встелимо профлистом. Площа даної покрівлі близько 500 метрів квадратних. Роботи ми розпочали близько двох тижнів назад. Плануємо закінчити ці роботи на наступному тижні за сприятливих погодних умов.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

РОСТИСЛАВ МОРОЗОВ ВИКОНРОБ КП «ХАРКІВЖИТЛОБУД»
Силами комунального підприємства ми вже відремонтували таку ж пошкоджену покрівлю, що знаходиться поруч. Приблизна її площа близько 600 квадратних метрів. Також підприємство щоденно займається ремонтами шиферних покрівель. Відремонтовано близько 144 будинки приблизною площею 1 300 метрів квадратних. Також займаємось ремонтами водостічних труб. Відремонтовано близько 1 500 метрів погонних водостічних труб. Також в планах комунального підприємства є на цей рік є близько 30 покрівель загальною площею 9 000 метрів квадратних. Працюємо заради харків’ян та нашого міста Харкова!

ОСТАННІ НОВИНИ