Всем равные условия. В новой “Стратегии развития Харькова” будет учитываться гендерная политика
Величний, унікальний для України і доступний для всіх верств населення: дітей, мам з візочками, людей похилого віку та з особливими потребами. Саме таким буде Харківський зоопарк після реконструкції. Потужний проект, що передбачений для всіх. Якраз інфраструктурні рішення, щоб всі відвідувачі зоосаду були в рівних умовах і є гендерною складовою. І вона, як диктує сучасність, має бути у всіх міських проектах, вважають у Харкові. Аби спеціалістам, які щодця відповідають за життєдіяльність мегаполісу і працюють над проектами задля розвитку Харкова, легше працювалось, пройшов тренінг. За головного спікера – жінка, яка першою в Укаїну привезла поняння "Хартії рівності", що базується на гендері.
Ольга Чичина депутат міської ради, голова комісії з гуманітарних питань і керівник робочої групи з приєднання до Європейської хартії рівності В ноябре 2018 года была создана рабочая группа по реализации хартии об обеспечении равных прав и возможностей мужчин и женщин в территориальной громаде города Харькова, по инициативе городского головы Геннадия Кернеса мы подписали эту Хартию. И сейчас собраны все представители рабочей группы. Зачем нам необходимо это обучение?! Мы понимаем, что у города есть свои программы. И в центре этих программ будет человек, его потребности. И сейчас нашей главной задачей нам всем обучиться, как поставить потребность этого человека в основу всех действий, которые будут реализовываться в городе.
І все це для того, щоб поліпшити життя кожного жителя міста, в кожній сфері. Чи то медицині, чи то транспортній системі, чи то в соціальній сфері. І якраз цей тренінг, кажуть його слухачі, стане тією ключовою підпорою під час підготовки проектів, що увійдуть до нової "Стратегії розвитку Харкова".
Ігор Дуняков проектний менеджер "Офісу реформ Харкова" Мы, как команда "Офиса реформ", занимаемся много смарт-проектами. А смарт-проекты, это о безопасности, о доступности , комфорте . И вот то, что мы услышали сегодня, это о том же, это о равных условиях, это чтобы было комфортно жить в городе каждому и безопасно. И мы сегодня это закрепили и мы будем, соответственно, учитывать при разработке наших проектов, закладывать это как фундамент , как базу для их создания.
Наразі в місті вже розроблено гендерний паспорт. Його планують презентувати 21 лютого на форумі "Харків – місто можливостей". Наступним кроком, кажуть у міській раді, буде впровадження Хартії рівності.