“Ви – генератор майбутнього”. Ігор Терехов зустрівся з харківською молоддю (відео)

27.10.2023 13:09   -

Про важливе, актуальне і те, що очікує на Харків. Міський голова Ігор Терехов зустрівся з харківською молоддю. Традиційно вже за кавою та чаєм. Під час такої неформальної бесіди говорили і про особисте, і про перспективні проекти і те, наскільки від молоді залежить подальша доля міста. Мер Харкова закликав молодих та ініціативних долучатись до громадського життя. І найголовніше зараз, аби харків’яни, які в інших містах та країни, вірили в свій рідний Харків.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Нам потрібен промовшен міста. Головне, щоб сьогодні харків’яни, мали надію і віру в те, що вони будуть повертатися. В те, що це місто буде розвиватися тими темпами, яке жодне місто не розвивається. А так воно і буде. Тому, я дуже хочу, щоб ви долучились до того, щоб набирати цей темп, цей ритм і казати, казати, казати, вдавлювати у голови людей, у голови тих хто вимушений був поїхати, ні, ви там не залишаєтесь. Вам потрібно буде повертатися. Хто хоче, повертайтесь сьогодні. Важко буде? Важко! Але ж ви харків’яни? Харків’яни! Повертайтесь! Це головне! І молодь потрібна. Нам потрібна молодь!

Торкалися і дуже серйозних тем: раціональний розподіл бюджету міста в умовах війни, важливість військових, нові проекти, що згодом дозволять школярам та молоді навчатися і займатися в повній безпеці. Про вартість опалювального сезону для Харкова, культуру та спортивні заходи, інноваційні проекти та навіть про транспортну реформу. І все це, на думку Ігоря Терехова залежить зокрема від ініціативи молоді. Від того, наскільки вона прагне бути частиною міста.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я дуже хочу і сподіваюсь, що у руках молоді буде і влада, і буде розвиток нашого міста. Для нас це дуже важливо. Бо ви повинні розуміти, що сьогодні дуже багато людей віддають життя для того, щоб зберегти цілісність України, для того, щоб ви, – молоді люди мали змогу, перш за все жити в Україні. Жити в нашому місті. В українському місті, – місті Харкові. Місті герої, як ви сказали. І я дуже хочу, щоб ви приймали активну участь у суспільному житті. Для мене це важливо, для нас це важливо для всіх. Бо ви – той генератор майбутнього і той генератор креативних ідей, який буде, знаєте, локомотивом, потягом руху міста у правильному напрямку. Тому закликаю вас, будь-ласка.

СВЯТОСЛАВ СПОРТСМЕН
Для себе я помітив таку цікаву річ, що я знаходжуся у колі вмотивованих людей, які задають багато питань. І таким чином я задаючи питання меру можу відповідати своїм друзям і таким чином встановлюється конект з більшою кількістю людей, більшою кількістю містян та встановлюється взаєморозуміння більше з владою.

ОЛЕКСАНДРА КУЛЬТУРНИЙ ДІЯЧ
Так, це дуже непогана думка робити таке. Я б робила ще більш неформатно, щоб всі могли ще більш розслабитися. І чим більше буде таких зустрічей, тим простіше буде знаходити спільну мову. Задавати питання, і головніше,- отримувати на них відповіді.

АНАСТАСІЯ СТУДЕНТКА
Частиною міста бути дуже важливо, як на мене. Бо я люблю своє місто. Я тут живу. Попри війну я не виїжджала і не планую цього робити. Такий формат він дуже крутий, а особливо для молоді. Ми можемо просто поруч поспілкуватись з нашим мером. І він може відповісти на наші будь-які запитання. Як він казав сьогодні – тільки правду і це було так. І він від нас нічого не приховував. І допомагав, і допоможе. Ми в нього віримо. Тому це дуже круто, що ми так близько знаходимось до нашого мера

КАТЕРИНА СТУДЕНТКА
Найбільше зачепило це любов харків’ян до Харкова. І те, що адміністрація підтримує це. І саме наш міський голова це також підтримує і що усі наші студенти хочуть повертатися, наша молодь хоче повертатися. І ми знаємо, що ми і надалі будемо підіймати Харків. Працювати над тим, щоб поширювати наші знання і допомагати наступним нашим поколінням.

ОСТАННІ НОВИНИ