Випускні вечори у Слобідському, Основʼянскому та Шевченківському районах (відео)

20.06.2024 23:17   -

Молоді, амбітні, незламні та, сьогодні по-особливому, красиві отримують путівки у доросле життя. У Харкові стартувала низка випускних вечорів. І першими, хто отримує свідоцтва про повну загальну середню освіту, стали учні закладів освіти Слобідського, Основʼянського та Шевченківського районів. Загалом у Харкові близько восьми тисяч випускників, серед яких за високі досягнення у навчанні медалями відзначений 961 учень. Крім свідоцтв про закінчення середньої освіти,  мер Харкова кожному вручив відзнаку «Випуск міста-героя Харкова 2024».

За словами випускників, останні роки навчання були складними, але, незважаючи ні на що, вони дійшли до своєї мети.

СОФІЯ ВИПУСКНИЦЯ ЛІЦЕЮ №82 СЛОБІДСЬКОГО РАЙОНУ
Насправді, шкільний шлях дуже великий, коли є війна, це дуже такі трепетливі моменти, коли досить важко вчитися, але я розуміла, що поряд зі мною є моя родина, яка може мене підтримати, яка може мені допомогти чим вона зможе, є вчителі, які також можуть дати мені якусь пораду, допомогти у такі важкі часи. Звісно, це дуже важко, коли лунають тривоги, постійні вибухи, але ми постійно віримо у найкраще майбутнє. Важко досягти цієї медалі, але я дуже рада, що я, все ж таки, змогла і інші діти також змогли досягти цієї мети і, насправді, я дуже пишаюся своєю країною, я пишаюся військовими, які зараз обороняють нашу країну, допомагають нашій країні розквітати, триматися у важкі часи, я сподіваюся, що дуже скоро настане мир і ми зможемо навчатися і досягати нових висот.

АНАСТАСІЯ ВИПУСКНИЦЯ ЛІЦЕЮ №82 СЛОБІДСЬКОГО РАЙОНУ
Мої подальші плани – вступити до університету міста Харкова, Харківського національного університету радіоелектроніки у сферу IT, щоб у подальшому допомогти нашій країні цифровізуватися та переходити на новий рівень.

ЄГОР ВИПУСКНИК ЛІЦЕЮ №34 ОСНОВʼЯНСЬКОГО РАЙОНУ
Шкільне життя було цікавим, було дуже багато веселого, було дуже багато сумного, але, всеодно, ці роки запамʼятаються на все життя. Подальші плани – вступити у виш та будувати успішну кар’єру.

АНАСТАСІЯ ВИПУСКНИЦЯ ЛІЦЕЮ №34 ОСНОВʼЯНСЬКОГО РАЙОНУ
Воно було, однозначно, захоплюючим, особливо життя було до широкомасштабного вторгнення, але, насправді, наша школа посприяла такому формату навчання , щоб ми могли бачитися з вчителями онлайн, наші уроки проходили в зумі, кожен урок ми спілкувались, можна сказати, що наше життя було наповнене емоціями та спілкуванням. Хочу вступати у Харківський національний медичний університет. Я б побажала здійснення усіх мрій, щоб вони не боялися йти до своєї мети, щоб вони вірили в себе, перш за все. І, щоб у них вийшло все-все, про що вони мріють.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Головною родзинкою свята Шевченківського району став Телеміст 2024. Завдяки сучасним технологіям зʼявилася можливість долучитися до свята та передати привітання тим випускникам, які знаходяться за межами міста.

МИХАЙЛО ВИПУСКНИК ЛІЦЕЮ №150 ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ
Для мене воно пролетіло, можна сказати, дуже швидко, воно було наповнене багатьма моментами, іноді сумними, але в цілому гарними і веселими. Подальші плани – вступити в університет, знайти роботу за спеціальністю.

ТАЇСІЯ ВИПУСКНИЦЯ ХАРКІВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТСЬКОГО ЛІЦЕЮ
Насправді, дуже дякую і нашому директорові нашим класним керівникам, вони у нас найкращі тому, що саме завдяки ним, ми провели їх незабутньо, дуже яскраво, навіть всупереч всім невзгодам, які у нас траплялися, вони були у нас найкращі і я дуже всім дякую людям, які були залучені. Я мрію про мир, як кожен з українців, я мрію про квітуче майбутнє для України і для Харкова.

МАРІЯ ВИПУСКНИЦЯ ЛІЦЕЮ №131 ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ
Бути щасливою і вдосконалювати місто Харків і спорт в нашій країні. Я бачу це найкращим містом, він і зараз найкраще місто, проте у майбутньому це буде дуже розвинене, сучасне, саме найкраще місто у всіх сферах.

3 закінченням школи одинадцятикласників привітав міський голова Ігор Терехов. Мер зазначив, що Харків пишається своїми випускниками, які попри постійні повітряні тривоги та обстріли, продовжували вчитися в місті.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ви закінчили школу, вітаю вас. Так, вам було дуже важко. Я дуже хочу, щоб у вас склалося в житті, я дуже хочу, щоб у вас завжди було мирне небо над головою, я дуже хочу, щоб ви досягли всього того, що ставите собі за мету. Звісно, хтось поїде з Харкова, бо потрібно навчатися, хтось залишиться у Харкові, хтось поїде у різні міста та країни, але я впевнений, що ви всі повернетесь до нашого славетного міста, міста-героя Харкова і ми разом будемо відбудовувати наше славетне місто. Дякую вам, пишаюся вами! Слава Україні! Слава харківським випускникам!

ОСТАННІ НОВИНИ