Захистити Харків зможуть лише найсучасніші системи ППО –  Ігор Терехов звернувся до представниці ООН

27.05.2024 12:42   -

Жахливі наслідки обстрілів власними очима. Міський голова Харкова Ігор Терехов та координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун відвідали місця останніх «прильотів», що сталися 25 травня. Будівельний гіпермаркет та центральну частину міста. Вони вшанували пам’ять загиблих внаслідок обстрілів та поклали на місці трагедії квіти.

ДЕНІЗ БРАУН КООРДИНАТОРКА СИСТЕМИ ООН В УКРАЇНІ
Я скажу вам, що мені дуже важко зараз сказати, що я зараз відчуваю. Це нормально, коли родини з дітьми, чоловіками, дружинами йдуть у вихідний день посеред дня до магазину робити свої речі, але війна з росією робить це ненормальним і коли я це бачу, то в мене немає іншого що сказати, що я в шоці. Це дуже жахливо і це дуже важко виказати словами. Це повністю порушує міжнародне гуманітарне право. Люди, які були вчора в цьому гіпермаркеті, не мали жодного відношення до війни. Нам потрібно захистити мирне населення України.

У свою чергу Ігор Терехов вкотре зазначив, що для захисту Харкова потрібно сучасні системи і як можна скоріше. Аби унеможливити «прильоти» по місту.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Сьогодні найголовніше для нас це надання протиповітряних установок для того, щоб ППО працювало і не було таких «прильотів». І головна мета сьогодні зустрічей і з Деніз Браун, і з іншими, хто приїздить з міжнародних організацій – це демонстрація того, які руйнації є, які жахливі такі події сьогодні відбуваються у Харкові. Для того, щоб таких подій не відбувалось. Для нас саме головне – це закрити небо, це сучасніше ППО. І щоб ми не казали, але поки у нас не буде найсучаснішого ППО, будуть такі «прильоти». І про це я сказав Деніз Браун і дуже розраховую, що вона донесе до всіх наших міжнародних партнерів те, що Харків потребує захисту и протиповітряної оборони. 

ОСТАННІ НОВИНИ