“Завдяки вам люди рятували своє життя, ви рятували їм життя!” – Ігор Терехов привітав залізничників

03.11.2023 20:09   -

Їх професія благородна і в той же час дуже складна. Вона об’єднує представників різних спеціальностей в усіх куточках нашої країни. Вони ті залізні люди, які ще з кінця лютого минулого року стали на воєнні колії і в неймовірно важких умовах демонструють приклад стійкості й мужності, кожен на своєму місці. У Харкові привітали з прийдешнім святом всіх залізничників.

ВОЛОДИМИР ШАПОВАЛОВ СТАРШИЙ ЕЛЕКТРОМЕХАНІК ЗВ’ЯЗКУ
В професії я роблю 38 років. Перевозки перевозками, а зв’язок, як був чи то диспетчерський, чи то ще якийсь. Правда зараз нові технології, но все одно – все старе залишилось. Важко, тому що доводиться виходити і вночі, і взимку, і в сніг, і в дощ, і в сльоту – копати свої дроти і таке… Здоров’я всім в нашій непростій роботі, а також самого головного – миру та чистого неба над нашою Україною.

СЕРГІЙ БЕРВІН ЕЛЕКТРОМЕХАНІК СЦБ
Ми не можемо уявити 10-15 хвилин, що може бути через півгодини, годину і в любий момент. Поїзди стояти не будуть, ми повинні усунути пошкодження і перевізний процес повинен бути налагоджений. Тому, що ми робимо, як технологічний процес і усуваєм пошкодження. А також навчаємо майбутнє, прийдешнє покоління, які приходять до нас – ділимось досвідом, який є, який здобули. Шановні залізничники! Вітаю вас з прийдешнім святом – Днем залізничника. Бажаю вам саме головне – здоров’я міцного, щастя рясного, неба безхмарного і настрою гарного! Добра і надії, щоб всі збулися мрії! Хай над вами буде сонце і мирне небо!

ЄВГЕН РОГОЖНІКОВ ВОДІЙ ВАГОНОРЕМОНТНОГО ДЕПО
Любі залізничники! Щиро вітаю з Днем залізничника, щоб у вас все було гарно. Щоб небо було чисте, щоб було здоров’я і щоб було все гарно!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Гарно пам’ятаю перші часи, перші дні війни, коли був хаос. Коли були дуже стурбовані люди і я пам’ятаю те фото, яке знає тепер весь світ. 6 березня 2022 року. Вокзал, перони, люди… І завдяки вам вони рятували своє життя, ви рятували їм життя. Я дуже гарно коли ми йшли по вокзалу і стояли величезні черги людей, харків’ян з дітьми, з маленькими дітьми, люди похилого віку… І знаєте, я пам’ятаю як вони оточили мене і кажуть «Ми обов’язково повернемось! Обов’язково повернемось у наш рідний Харків!». Знаєте, такі емоції були і завдяки вам вони виїхали і завдяки вам багато з них зараз повертаються в наше рідне місто! Я дуже вдячний вам за ваш героїзм, насправді героїзм, за ту роботу, яку кожного дня ви робите. І кожного дня ви наближаєте нашу перемогу. Дякую вам.

ОСТАННІ НОВИНИ