“На мене впав карниз, вікно”. Дуже сильно злякалася. Подробиці обстрілу Київського району (відео)

03.07.2024 20:06   -

Близько четвертої вечора середи Харків знову опинився під авіаційним ударом. Цього разу з літака вгатили по Київському району. Внаслідок «прильотів» пошкоджено приватні житлові будинки, багатоповерхівки, автомобілі, будівлю пошти, СТО, спортивну залу. На восьму вечора відомо про 14 постраждалих людей, серед них 8-річний хлопчик та немовля, якому два тижні.

ОЛЕКСАНДР ФІЛЬЧАКОВ КЕРІВНИК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ
Російський літак СУ-34 з населеного пункту батрацька дача бєлгородської області здійснив пуски 3-х уніфікованих міжвидових плануючих боєприпасів Д-30 калібру 30 сантиметрів по Київському району міста Харкова. 2 боєприпаси влучили безпосередньо у Київському районі міста Харкова, один боєприпас влучив на околицях нашого міста у Харківському районі. В моїх руках ви можете бачити уламки від цього авіаційного снаряду. Зараз ці уламки вилучені під час огляду місця події прокурорами та слідчими. Відстань між місцем пуску та місцем влучання складає 70 кілометрів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ЛІДІЯ МЕШКАНКА ПОСТРАЖДАЛОГО ПРИВАТНОГО БУДИНКУ
Ви знаєте, я взагалі на ліжку лежала і по телефону говорила. І потім чую грім, такий сильний удар. І раптом посипалися вікна, повалилося все. То це нас завалило, нас розбомбили і все посипалося. Я встала з ліжка, заходжу в кімнату – стеля обвалена, вся обвалена і заблоковано вихід. Стінка впала, що розділяла нас і сусідів, впала на кухні і пройти сюди на вихід не змогла я і ось, хлопці рятувальники допомогли, слава Богу. Витягли мене через вікно.

СЕРГІЙ МЕШКАНЕЦЬ ПОСТРАЖДАЛОГО ПРИВАТНОГО БУДИНКУ
Я ось так якраз стояв спиною, дивився ось сюди, ну біля вікна – їсти хотів собі розігріти. І тут на мене позаду все падає. Причому падає, ось я стою біля віконця, а падає протилежна стіна, ну десь з три з чимось метрів. Тобто з тієї відстані валиться на мене. І це все, що я відчув. Внутрішньо сказати, що погано – нічого не сказати! Це якщо нормативну лексику використовувати! Все!

ЛІДІЯ МЕШКАНКА ПОСТРАЖДАЛОЇ ДВОПОВЕРХІВКИ
Я сиділа в будинку на дивані і розмовляла з донькою. Це був «приліт»… просто дуже голосно все. На мене впав карниз, вікно та все, ось це все, що було. Дуже сильно злякалася. Обвалилася стеля скрізь – в одній кімнаті на кухні. Там така грязюка, що не дай Боже!

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Стався обстріл КАБами міста Харкова, це Київський район міста Харкова. На жаль, зруйновано декілька приватних будинків. Крім цього, постраждав багатоповерховий житловий будинок, вибиті вікна. І зараз працюють наші комунальні підприємства, працюють працівники ДСНС, Національна Поліція. Кожного дня ми маємо обстріли.

ОСТАННІ НОВИНИ