Вчителі Харківщини візьмуть участь у Національній премії Global Teacher Prize Ukraine 2024

03.07.2024 17:50   -
Вчителі Харківщини візьмуть участь у Національній премії Global Teacher Prize Ukraine 2024

За умовами конкурсу, переможець отримає 1 мільйон гривень на власний освітній проєкт. Про це йшлося в ході апаратної наради 3 липня під керівництвом начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова. Про це повідомляє Інфосіті.

Питання щодо участі громад у Національній премії Global Teacher Prize Ukraine 2024 обговорювалося під час наради з Офісом Президента України. На важливості цього конкурсу також наголошували представники Міністерства освіти і науки. Попри щоденні ворожі обстріли продовжуємо розвивати сферу освіти в області. З безпекових міркувань ми не можемо поки що відновити очні заняття в регіоні, але робимо все можливе для якісної освіти дітей у режимі онлайн. Велика подяка нашим педагогам за важливу роботу, яку вони виконують в умовах воєнного стану. Закликаю вчителів області долучатися до участі в Національній премії. Переконаний, що на Харківщині – велика кількість гідних освітян, –  сказав Олег Синєгубов.

Щорічний захід проводиться для вчителів, які зробили видатний внесок у професію. Головний переможець отримає 1 мільйон гривень для власного освітнього проєкту та вирушить у подорож на Світову премію Global Teacher Prize.

Серед вимог до учасників – досягнення помітних результатів у навчанні учнів; застосування інноваційних та ефективних освітніх практик, які можна відтворювати та розширювати так, щоб вплинути на освіту в усьому світі; заохочення інших вчителів залишатися в професії, розвивати їх навички, а також стимулювання молодого покоління приєднуватися до вчителювання; інтеграція з громадою, позитивний вплив вчителя за межами класної кімнати; життєстійкість до викликів сьогодення.

Подати анкети для участі в конкурсі можна до 8 липня. Відбір заявок триватиме до 7 серпня, після чого організатор Премії громадська спілка «Освіторія» обере 50 претендентів. До 27 серпня представники незалежних освітніх організацій та фіналісти попередніх років проведуть інтервʼю з відібраними учасниками, а 1 вересня буде урочисто оголошено ТОП-10 фіналістів Премії. У період з 12 по 15 вересня експертне журі Премії оцінюватиме педагогічну майстерність фіналісті і після таємного голосування визначить переможця.

До участі в Премії вже зареєструвалися 25 вчителів від 16 громад області: Коломацької, Валківської – Богодухівського району; Великобурлуцької, Курилівської – Куп’янського району; Дергачівської – Харківського району; Красноградської, Старосвітської, Сахновщинської, Зачепилівської, Наталинської, Кегичівської – Красноградського району; Первомайської – Лозівського району; Чугуївської, Зміївської, Новопокровської – Чугуївського району.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.