Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на четвер, 26 жовтня

26.10.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 26 жовтня 2023 року

Астрологічний прогноз на 26 жовтня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Ставлячи перед собою цілі особистого характеру, подумайте про те, чи потрібні вони вам насправді, чи ви йдете на поводі реклами та громадської думки, мріючи про те, що вам чуже.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не варто з’ясовувати стосунки з коханою людиною, навіть якщо вам здається, що існують питання, які вимагають негайного вирішення: сьогодні ви однаково ні про що не домовитеся, а от посваритися можете цілком.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Не давайте колишнім образам зіпсувати ваші стосунки з коханою людиною: намагайтеся абстрагуватися від поганого і зосередитися на хорошому, чого у вас достатньо – треба лише подивитися уважно.

Рак (22 червня – 23 липня)

Спогади, які сьогодні час від часу турбуватимуть вас, потрібні для того, щоб зробити важливі висновки з колишніх подій і – особливо! — вашої поведінки в ті часи.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Згадайте людей, з якими давно не спілкувалися, і зателефонуйте або відвідайте їх: за час, протягом якого ви не перетиналися, накопичилося багато новин, якими вам необхідно поділитися.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Події сьогоднішнього дня є прямим продовженням і наслідком подій, що відбувалися певний час тому: якщо ви гарно подумаєте, напевно, згадаєте і зрозумієте, що до них привело.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Будьте дуже чесними із собою, відповідаючи на запитання, чому на цьому життєвому етапі все у вас склалося так, а не інакше: лише так ви зможете зрозуміти причини невдач і виправити ситуацію.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Сьогодні ви, спостерігаючи за іншими людьми, зможете ніби побачити самих себе збоку: можливо, видовище вас не порадує, але воно необхідне, оскільки допоможе вам вжити необхідних заходів.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Зустріч з людиною з минулого може відкрити перед вами нову життєву сторінку – головне, поставитися до давнього знайомого без упередження: за час, що минув, він цілком міг змінитися на краще.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Скинути тягар минулого, який давно тягне вас назад, можна лише перемістивши фокус своєї уваги з роботи на самих себе: займіться тим, що ви так рідко робите – відверніться, відпочиньте, і все налагодиться.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Відчуття дежа-вю, яке може переслідувати вас сьогодні, викличе не найприємніші почуття та емоції, але воно необхідне для того, щоб нарешті “закрити гештальт” стосунків, не закінчених у минулому.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Творчість, якою вам – з великою ймовірністю – захочеться зайнятися сьогодні, цілком може через якийсь час стати другою, а, можливо, і першою – бюджетоутворювальною – професією.

ОСТАННІ НОВИНИ