Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби ЗСУ

23.06.2026 18:00   -
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби ЗСУ

220 млн грн, які спрямували на потреби Сил оборони, залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕКП. Про це повідомляє Iнфосiтi з посиланням на Премʼєр-міністра України Юлію Свириденко.

Додаткові кошти розподілять наступним чином:

  • 100 млн грн буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії;
  • 70 млн грн виділять Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;
  • 50 млн грн передбачено на діяльність Головного управління розвідки.

«Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України», – наголосила Очільниця Уряду.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ