Уряд спрямовує додаткові кошти на розвиток резервного теплопостачання

Уряд доручив спрямувати ще 3 млрд грн із резервного фонду держбюджету на авансування нових 247 блочно-модульних котелень загальною потужністю 1,3 ГВт.
Про це повідомила Прем’єр-міністр Юлія Свириденко під час сьомого засідання Координаційного центру з реалізації комплексних планів стійкості регіонів, передає Інфосіті.
Раніше Уряд виділив 424,8 млн грн на підключення вже наявних блочно-модульних котелень. Наразі відповідні роботи вже розпочато.
Також Уряд спільно з місцевою владою та «Нафтогазом» працює над комплексним рішенням, яке має врегулювати наявні борги підприємств теплокомуненерго за спожитий газ і не допустити їх накопичення в майбутньому.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- КСП «Інженерні мережі» звітує про виконану роботу
- На бульварі Юр’єва у Харкові зрізають аварійні дерева (фото)
- Вранці росіяни атакували ударними безпілотниками центр Ізюма (фото)
- З початку тижня на водоймах України загинули 27 людей, з них 12 дітей
- Харків’ян запрошують пройти тест на знання Конституції України

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





