Відбувся перший у цьому році обмін тілами загиблих

Сьогодні, 29 січня, за результатами проведених репатріаційних заходів в Україну повернули 1000 тіл (останків) загиблих захисників. Про це інформує Iнфосiтi.
Обмін тілами загиблих між Україною та рф відбувся у форматі 38 на 1000.
Слідчі та представники експертних установ України здійснять всі необхідні заходи, спрямовані на ідентифікацію репатрійованих загиблих.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Репатріаційні заходи вдалося реалізувати за підсумками спільної роботи представників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаного центру при СБ України, Збройних Сил України, МВС України, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ДСНС України, інших структур Сектору безпеки і оборони України.
Нагадаємо, попередній обмін між росією та Україною відбувся 20 листопада 2025 року.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими
- Харківські університети продовжують облаштовувати сонячними електростанціями
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





